Adrian Gaxha Floriani

Loading...
 • Adrian Gaxha ft Floriani - Ngjyra e kuqe - The Red Color (Official Video)

  Adrian Gaxha ft Floriani - Ngjyra e kuqe - The Red Color (Official Video) MP3

  Adrian ft Floriani - Ngjyra e kuqe - The Color Red (Official Video) Official Adrian FB: https://www.facebook.com/AdrianGaxha Official Florian FB: ...

  Tags: Adrian Gaxha ngjyra e kuqe, floriani ngjyra e kuqe, ngjyra e kuqe, the red color, adrian gaxha floriani ngjyra e kuqe, lindon, kalle, syn, e di qe don, oj ti qik, dale

 • Adrian Gaxha & Floriani - Oj ti qike (Official Video)

  Adrian Gaxha & Floriani - Oj ti qike (Official Video) MP3

  Adrian Gaxha & Floriani - Oj ti qike Official Adrian FB: https://www.facebook.com/AdrianGaxha Official Florian FB: https://www.facebook.com/FlorianBeqiriMusic ...

  Tags: bzzz, entermedia, adrian gaxha oj ti qik, adrian gaxha floriani oj ti qik, gaxha floriani oj ti qik, floriani syn, floriani e di qe don, kalle, e di qe don, kjo zemer, welcome to prishtina, ngjyra e kuqe, syn, lindon, lindon floriani adrian, 2015, Florian Beqiri, srmn, kings

 • Adrian Gaxha ft. Floriani - Kjo Zemer (Official Video)

  Adrian Gaxha ft. Floriani - Kjo Zemer (Official Video) MP3

  (NGJYRA E KUQE 2) PART 2 DOWNLOAD on I-Tunes : http://goo.gl/mi32e Video: ENTERMEDIA Publisher: BZZZ!

  Tags: Adrian Gaxha, floriani, kjo zemer, adrian gaxha floriani kjo zemer, ngjyra e kuqe, oj ti qike, syn, e di qe don, e dehun, era istrefi e dehun, kalle, adrian gaxha lindon kalle, florian beqiri, floriani syn, 2015

 • ADRIAN GAXHA & FLORIAN - NGJYRA E KUQE ( Kenga Magjike 2012 - Nata e dyte Gjysem Finale )

  ADRIAN GAXHA & FLORIAN - NGJYRA E KUQE ( Kenga Magjike 2012 - Nata e dyte Gjysem Finale ) MP3

  Konkurimi ne Kenga Magjike 2012 Nata Dyte Music: Adrian Gaxha Lyric: Bujar Idrizi Arrangement: Adrian Gaxha Publishing : Super Sonic Shpk All Rights ...

  Tags: km, kenga, magjike, kenga magjike 2012, Music, Muzike, 2012, Supersonic, Supersonic TV, Albania, Kosovo, Shqiperi, official, nata, dyte, gjysem, finale, adrian, gaxha, florian, florjan, flori, ngjyra, kuqe, Omnia, OmniaMedia

 • Adrian Gaxha ft Lindon - Asnihere

  Adrian Gaxha ft Lindon - Asnihere MP3

  Adrian Gaxha ft Lindon - Asnihere Download on Soundcloud: https://soundcloud.com/adriangaxhaofficial/adrian-lindon-asnihere Produced by : BrickRecords ...

  Tags: Adrian Gaxha, lindon, gaxha lindon floriani, asnihere, adrian gaxha asnihere, adrian gaxha ft lindon asnihere, kalle, nena, bzzz, ngjyra e kuqe, oj ti qike, Gaxha, Lindon Berisha, bon bon, bonbon, hey hey hey, dale, kings, ajo

 • n

  n'Kosove Show - Adrian Gaxha, Floriani, Lindon Berisha (Emisioni i plote) MP3

  Onima Media - https://goo.gl/yddi50 n'Kosove Show - Adrian Gaxha, Floriani, Lindon Berisha (Emisioni i plote)

  Tags: ne kosove show, kosove, shpetim desku, kosova, prishtina, tirana, shqiptar, ramush haradinaj, humor, harta e kosoves, shpetimi, labinot tahiri, onimamedia, onimamedia music, onima, valle, adriani, lindoni, floriani

 • Adrian Gaxha & Floriani feat. Skivi - Welcome to Prishtina (Official Video)

  Adrian Gaxha & Floriani feat. Skivi - Welcome to Prishtina (Official Video) MP3

  Adrian Gaxha, Florian and Skivi get together to perform the new hit WELCOME TO PRISHTINA! Official Adrian FB: https://www.facebook.com/AdrianGaxha ...

  Tags: Adrian gaxha, floriani, skivi, welcome to prishtina, oj ti qike, kjo zemer, ngjyra e kuqe, floriani ngjyra e kuqe, adrian gaxha floriani skivi welcome to prishtina, adrian gaxha welcome to prishtina, lindon dale, skillz kings, bruno ajo

 • Adrian Gaxha ft Lindon - Kalle

  Adrian Gaxha ft Lindon - Kalle MP3

  Adrian Gaxha ft Lindon - Kalle (Official Video) Adrian Gaxha Official Instagram: https://instagram.com/adriangaxha Adrian Gaxha Official Facebook Page ...

  Tags: adrian gaxha lindon, adrian gaxha, kalle, lindon, lindon adrian gaxha, ngjyra e kuqe, oj ti qike, syn, adrian gaxha lindon kalle, kalle 2, kjo zemer, kings, dale, lindon dale, ajo, bruno ajo

 • ADRIAN GAXHA FT FLORIANI - NGJYRA E KUQE ( Kenga Magjike 2012 - Nata Finale )

  ADRIAN GAXHA FT FLORIANI - NGJYRA E KUQE ( Kenga Magjike 2012 - Nata Finale ) MP3

  Konkurimi ne Kenga Magjike 2012 Nata Finale Çmimi: Internet Music: Adrian Gaxha Lyric: Bujar Idrizi Arrangement: Adrian Gaxha Publishing : Super Sonic ...

  Tags: km, kenga, magjike, kenga magjike 2012, Music, Muzike, 2012, Supersonic, Supersonic TV, Albania, Kosovo, Shqiperi, official, nata, finale, adrian, gaxha, florian, floriani, ngjyra, kuqe, cmimi, internet, Omnia, OmniaMedia

 • Adrian Gaxha ft Florian & Ronnie Skenderaj - Xhamadani Vija Vija (House Remix)

  Adrian Gaxha ft Florian & Ronnie Skenderaj - Xhamadani Vija Vija (House Remix) MP3

  Adrian Gaxha ft Florian & Ronnie Skenderaj - Xhamadani Vija Vija Official Adrian FB: https://www.facebook.com/AdrianGaxhaMusic Official Florian FB: ...

  Tags: Adrian, Gaxha, Florian, Ronnie, Skenderaj, Xhamdani, Vija, shqip, Xhamadani Vija Vija, floriani xhamadani vija vija, xhamadani, floriani, adrian gaxha, 2012, 2013, gaxha, Bzzz_International, Bzzz

 • N

  N'lift - Adrian Gaxha, Floriani, Lindoni 03.04.2016 MP3

 • Floriani - E di qe don

  Floriani - E di qe don MP3

  Floriani - E di qe don produced by: Iwayo , Jay Jay text by: Festim Arifi LyricalSon Official Florian Facebook : https://www.facebook.com/FlorianBeqiriMusic ...

  Tags: e di qe don, floriani, floriani e di qe don, lindon, kalle, kings, adrian gaxha, kjo zemer, oj ti qike, ngjyra e kuqe, syn, lindon dale, bruno ajo

 • ADRIAN GAXHA & FLORIANI - NGJYRA E KUQE ( Kenga Magjike 2012 )

  ADRIAN GAXHA & FLORIANI - NGJYRA E KUQE ( Kenga Magjike 2012 ) MP3

  Konkurimi ne Kenga Magjike 2012 Java 4 Music: ADRIAN GAXHA Lyric: BUJAR IDRIZI Arrangement: ADRIAN GAXHA Publishing : Super Sonic Shpk All Rights ...

  Tags: adrian, gaxha, florian, florjan, florjani, floriani, adrijan, ngjyra, kuqe, km, kenga, magjike, kenga magjike 2012, Music, Muzike, 2012, Supersonic, Supersonic TV, Albania, Kosovo, Shqiperi, official, java, katert, Omnia, OmniaMedia

 • FUN DAY (07.03.2016) - Të ftuar Adrian Gaxha, Lindon Berisha dhe Florian Beqiri

  FUN DAY (07.03.2016) - Të ftuar Adrian Gaxha, Lindon Berisha dhe Florian Beqiri MP3

 • ADRIAN GAXHA FLORIANI LINDONI - ZHURMA VIDEO MUSIC AWARDS 11 (2015)

  ADRIAN GAXHA FLORIANI LINDONI - ZHURMA VIDEO MUSIC AWARDS 11 (2015) MP3

  All rights reserved © ZICO TV https://www.facebook.com/ZICOTVHD.

  Tags: music tv, zico company, festival, spektakel, celesi muzikor, humor, Kosovo, televizion, albania, Finalja, gjilan, prishtina, tirana, best, new, album, cmimi, tapeti i kuq, red carpet, tallava, popullore, argetuese, balada, hip hop, rep, Zico Company, Edona Memini, Arkiva Shqip, zico tv

 • Floriani i vogel Adrian Gaxha - Ngjyra e kuqe (Backstage Kenga Magjike & Zaimina Rezarta)

  Floriani i vogel Adrian Gaxha - Ngjyra e kuqe (Backstage Kenga Magjike & Zaimina Rezarta) MP3

  Tags: Floriani, i, vogel, Adrian, Gaxha, Ngjyra, e, kuqe, Backstage, Kenga, Magjike, Zaimina, Rezarta

 • Adrian GAXHA & Floriani & Lindon - Check In Terrace

  Adrian GAXHA & Floriani & Lindon - Check In Terrace MP3

 • Zone e lire - Adrian Gaxha -

  Zone e lire - Adrian Gaxha - 'Oj ti qike'! (4 korrik 2014) MP3

  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Arian Cani, cdo te premte 21:00 ne RTVKLAN & KLANHD.

  Tags: tv klan, televizioni klan, klanhd, rtv klan, arian cani, ledio te lutem, zone e lire

 • Adrian Gaxha dhe Floriani vijnë me "Kjo Zemër" ekskluzivisht për Pizzicaton

  Adrian Gaxha dhe Floriani vijnë me "Kjo Zemër" ekskluzivisht për Pizzicaton MP3

  Adriani edhe kesaj rradhe zgjodhi Pizzicaton te prezantoje verzionin final te kenges me te re "Kjo zemer", pas "Ngjyres se Kuqe" qe u shendrua ne mega hit!

  Tags: Alsat-M