Ah Bre Djal

Loading...
 • Mariola & Jurgen Kacani - AH bre djale Live

  Mariola & Jurgen Kacani - AH bre djale Live MP3

  Mariola & Jurgen Kacani Live Ah bre djale... Like us on facebook : http://www.facebook.com/pages/Mariola-Jurgen-Kacani/211999968878237.

  Tags: Mariola, Jurgen, Kacani, AH, bre, djale, Live

 • Remzie & Nexhat Osmani - Djali I Mire

  Remzie & Nexhat Osmani - Djali I Mire MP3

  https://www.facebook.com/hasan.fetahu.1 https://www.facebook.com/hasan.fetahu.1?ref=ts&fref=ts ...

  Tags: lyra, 20120926, on, humor, album, air, Capture1, OmniaMedia, Lyra, music, Humor, gadgets, Produksioni Lyra, lyr, muzike, mitrovice, company, telephone, onairmusic2015, muzik, Omnia, electric, ne, shqip, new, 2012, 2011, Mitrovice, production, oficial, Muzik, onair, 2015, official, lyrca, produksioni lyra, onairmusic, Muzike

 • Remzia dhe Nexhati  Ah bre djal

  Remzia dhe Nexhati Ah bre djal MP3

  https://www.facebook.com/hasan.fetahu.1 https://www.facebook.com/hasan.fetahu.1?ref=ts&fref=ts ...

  Tags: produksioni lyra, humor, 20120926, Ah, onair, on, bre, shqip, Muzike, air, Muzik, djal, music, lyr, Produksioni Lyra, Mitrovice, production, lyrca, muzike, onairmusic2015, muzik, Omnia, lyra, mitrovice, company, dhe, Remzia, Nexhati, onairmusic, Humor, OmniaMedia, Lyra, 2015

 • Remzie - Nexhat Osmani - Ah moj grue (Official Video) HD

  Remzie - Nexhat Osmani - Ah moj grue (Official Video) HD MP3

  C) 2014 Prominent Network Ltd. Composer & Lyrics: Remzie Osmani Arrangement: Nexhat Mujovi - Wirus (Pro Sound) Performing: Remzie & Nexhat Osmani ...

  Tags: remzie osmani, oficial, kenge hite, kenge shqipe 2013, ah bre grue, popullore, album, prominent network, Grue, Prominent, music, Nexhat Osmani, muzike shqipe, shqip, prominent, 1418124112011, hite 2013, kenge popullore, Remzie, remzije osmani, Osmani

 • Mariola & Jurgen Kacani - Ah bre djale

  Mariola & Jurgen Kacani - Ah bre djale MP3

  Mariola & Jurgen Kacani Mariola Kacani Jurgen Kacani.
 • Flora Gashi - Oh Mor Djale

  Flora Gashi - Oh Mor Djale MP3

  Flora Gashi Facebook: https://www.facebook.com/FloraGashiOfficial All Rights Reserved.

  Tags: flora gashi, lulija me limona, pa nenen, prominent network, dhurata dora, youtube hitet 2014, muzik shqip, muzik shqip popullore, muzike shqip, kenge shqip, shkarko keng shqip, keng greke, kenge, keng popullore, muzik popullore, mandi, silva gunbardhi, te ka lali shpirt, dafi, sabina dana, albanian music, dafi derti, sinan hoxha, gili, gili gili

 • Remzie & Nexhat Osmani - Xherdanin e Dashurise

  Remzie & Nexhat Osmani - Xherdanin e Dashurise MP3

  (C) 2014 Prominent Network GmbH www.prominentnetwork.de Performing: Remzie & Nexhat Osmani Prominent Network Facebook: ...

  Tags: Hite, Oficial, 7 Gra, Shqip, Fjala, Muzike E Zgjedhur, Muzik Ship, Hite Shqip, Music, Duete, As Band, Potpuri, Gjerdani, Video, Albanian Folk, Remzie, Dashurise, Dasma, Duete Shqip, Nexhat Osmani, 1418124112011, Official, Balada, Muzik, prominent, Burri, Remzije, 2013, 2012, Muzike Shqip, Folklorike, Kenge Dasmash, Dasmash, network, Negjat, Nexhat, Amaneti, Valle, Remzie Osmani, Aka, Muzike, Ship, Bashkpunim, Remix Shqip, Kosovo, Pa Spot, Prominent Network

 • Remzie & Nexhat Osmani - Une jam burre

  Remzie & Nexhat Osmani - Une jam burre MP3

  Producer & Label: Prominent Network GmbH Composition: Nexhat Mujovi - Wirusi & Remzie Osmani Lyrics: Milaim Islami Arrangement: Nexhat Mujovi - Wirusi ...

  Tags: elita 5, remzie osmani, mimoza shkodra, shkurte gashi, nexhat osmani, shkurte fejza, shyhrete behluli, mahmut ferati, aziz murati, adelina ismajli, lindi, xheza, dritero shaqiri, vellezerit aliu, mihrije braha, ismet bexheti, sinan vllasaliu, teuta selimi, linda hakaj, labinot tahiri, ramadan krasniqi, lori, gena, dani, une jam burr, remzije osmani, sa te deshta, artistat shqiptar, estrada

 • Grupi iLIRET Shemi Krasniqi Ganimetet Abazi Ganja - Nanen e ke te shtir

  Grupi iLIRET Shemi Krasniqi Ganimetet Abazi Ganja - Nanen e ke te shtir MP3

  SHEMI ILIRET ft GANIMETE ABAZI GANJA - Nanen e ke te shtire https://www.facebook.com/BESFORTVIDEOM1.

  Tags: grupi iliret, ganimete abazi, ganja, besfort, chibis007, nanen ke, te shtir, parodi shqip, albania, kosova, arkiv, Humor

 • Qazim Shabani & Ibrahim Krasniqi dhe Esat Gashi - Ugurolla Pajazit bre djal

  Qazim Shabani & Ibrahim Krasniqi dhe Esat Gashi - Ugurolla Pajazit bre djal MP3

  Inqizuar të Zenel Gashi - me 1986 - Rexhep Hajrizi.

  Tags: Rapsodi shqiptar, muzika folklorike, folklori shqipetar, shqiperija

 • AVGUSTIN UKA ME GRUP-PREZANTIMI-UGUROLLA PAJAZIT BRE DJAL

  AVGUSTIN UKA ME GRUP-PREZANTIMI-UGUROLLA PAJAZIT BRE DJAL MP3

  PRODUKSIONI MUZIKOR SHQIPONJA.

  Tags: SHQIPONJA, MUZIK, PRODUKSION

 • Remzie & Nexhat Osmani - Mori e mira pash jaranin

  Remzie & Nexhat Osmani - Mori e mira pash jaranin MP3

  (C) 2014 Prominent Network Ltd. Performing: Remzie & Nexhat Osmani Prominent Network Facebook: https://www.facebook.com/ProminentNet... Remzie ...

  Tags: Hite, Oficial, 7 Gra, Shqip, Fjala, Muzike E Zgjedhur, Muzik Ship, Hite Shqip, Music, Duete, As Band, Potpuri, Gjerdani, Video, Albanian Folk, Remzie, Dashurise, Dasma, Duete Shqip, Nexhat Osmani, 1418124112011, Official, Balada, Muzik, prominent, Burri, Remzije, 2013, 2012, Muzike Shqip, Folklorike, Kenge Dasmash, Dasmash, network, Negjat, Nexhat, Amaneti, Valle, Remzie Osmani, Aka, Muzike, Ship, Bashkpunim, Remix Shqip, Kosovo, Pa Spot, Prominent Network

 • Emran Memeti Ti Ma More Zemren Mu 2013

  Emran Memeti Ti Ma More Zemren Mu 2013 MP3

  Nexhat Osmani 1 ne programin festiv 2013 ne tv era Nexhat Osmani- 2013 Nexhat Osmani ft. Astrit & Eki - S'dua tjeter Remzije Osmani & Nexhat Osmani - Ah ...

  Tags: By Emran