Dani Live Ulqin

Loading...
 • Ramadan Krasniqi dani - live

  Ramadan Krasniqi dani - live MP3

  mendoja mendoja, dashurova syt e bukur.

  Tags: bregut, detit, tuj, shetit

 • Ramadan Krasniqi - DANI _Live Ulqini 2001 - 2

  Ramadan Krasniqi - DANI _Live Ulqini 2001 - 2 MP3

  Facebook: https://www.facebook.com/ProduksioniARBONI Publisher: OnAir Music https://www.facebook.com/OnAirMusic ...

  Tags: Omnia, Muzike, live, Live, onairmusic, OmniaMedia, Arboni, Produksioni, shqip, Ulqini 2001, onairmusic2015

 • Ramadan Krasniqi - DANI _Live Ulqini 2001 - 3

  Ramadan Krasniqi - DANI _Live Ulqini 2001 - 3 MP3

  Facebook: https://www.facebook.com/ProduksioniARBONI Publisher: OnAir Music https://www.facebook.com/OnAirMusic ...

  Tags: Arboni, shqip, Ulqini 2001, Muzike, OmniaMedia, live, onairmusic, Omnia, onairmusic2015, Live, Produksioni

 • Ramdan Krasniqi - Live Ulqin IV

  Ramdan Krasniqi - Live Ulqin IV MP3

  Tags: muzik, live, mbramje, muzikore, ulqin, 2010, ramadan, krasniqi, dani

 • Ne moshen e dashurise

  Ne moshen e dashurise MP3

  Tags: Ne, moshen, e, dashurise

 • Ramadan Krasniqi - DANI _Live Ulqini 2001 - 1

  Ramadan Krasniqi - DANI _Live Ulqini 2001 - 1 MP3

  Facebook: https://www.facebook.com/ProduksioniARBONI Publisher: OnAir Music https://www.facebook.com/OnAirMusic ...

  Tags: onairmusic, Arboni, Produksioni, OmniaMedia, Omnia, shqip, Live Ulqini 2001, Ramadan Krasniqi, DANI, onairmusic2015, Muzike, live

 • Labi Live ne Ulqin NEW

  Labi Live ne Ulqin NEW MP3

 • Ramadan Krasniqi & Ervin Gonxhi &Spartak Kurteshi,Eris Korra,Tim Bega - Turke, Tradhtare (Live 2010)

  Ramadan Krasniqi & Ervin Gonxhi &Spartak Kurteshi,Eris Korra,Tim Bega - Turke, Tradhtare (Live 2010) MP3

  DANI Live ne Mbremja Muzikanteve 2010.
 • Dani Vaha Ulqin

  Dani Vaha Ulqin MP3

  atmosvera superrrrrrr-----Dani i MADHE.

  Tags: muzik

 • Ramadan Krasniqi DANI BEST OFF

  Ramadan Krasniqi DANI BEST OFF MP3

 • Burim Dani Ulqin

  Burim Dani Ulqin MP3

  u knaqem.

  Tags: alternative

 • Ulqini i bukur

  Ulqini i bukur MP3

  Tags: Dani, bukurija, ulqinit, shqip, ulqin, albanian, 2006, ti, me, je, si, nje, pik, loti, Allmir, Istrefi

 • Xeni-Te Kalaja Ulqinit...mp4

  Xeni-Te Kalaja Ulqinit...mp4 MP3

  SpEEdy GonSSaLeS.

  Tags: Xeni, Te, Kalaja, Ulqinit

 • Gëzuar 2013 me SOFRA FESTIVE muzike live DANI dhe EDI FURRA - Komplet Emisioni

  Gëzuar 2013 me SOFRA FESTIVE muzike live DANI dhe EDI FURRA - Komplet Emisioni MP3

  Gëzuar 2013 me SOFRA FESTIVE muzike live DANI dhe EDI FURRA - Komplet Emisioni Faceboook: https://www.facebook.com/valamala.

  Tags: dani first channel, onairmusic, edi live 2013, edi first channel, first channel 2013, gezuar 2013, OmniaMedia, edi furra 2013, dani live 2013, ramadan krasniqi live, onairmusic2015, ramadan krasniqi 2013, Omnia, edi furra live

 • Gjyste Vulaj LIVE per EUROLINDI (Ulqin 2013)

  Gjyste Vulaj LIVE per EUROLINDI (Ulqin 2013) MP3

  (C) EuroLindi & EMW10. All rights reserved. ''Me i miri me me te Miret'' Facebook: https://www.facebook.com/eurolindinfm Youtube: ...

  Tags: eurolindi etc, 2013, new, emw10, Gjyste Vulaj (Social Network User), gjyste vulaj 2013, gjyste vulaj live 2013, gjyste vulaj eurolindi etc, eurolindi etc 2013, daut avdimetaj, official, video, music, shqip, kosova, kosovo, albania, albanian, onairmusic

 • Shkelzen Jetishi (Xeni) & Ramadan Krasniqi (Dani)

  Shkelzen Jetishi (Xeni) & Ramadan Krasniqi (Dani) MP3

  Xeni & Dani Live...

  Tags: xeni, dhe, dani, Live

 • XENI DANI MIRANDA LINDA - SPASKE PAS NJE PIK MESHIRE NE OXYGEN

  XENI DANI MIRANDA LINDA - SPASKE PAS NJE PIK MESHIRE NE OXYGEN MP3

  Kenga "Spaske pas nje pik meshire" e kenduar ne oxygen live nga Miranda, Linda, Dani, Xeni e percjellur nga orkestra e Vllaznim Buxhovit.

  Tags: XENI, DANI, MIRANDA, LINDA, OXYGEN, RTK, yD2qkEe7Jfk, 3

 • Xhela - Live 2014 Ne Royal Ulqin

  Xhela - Live 2014 Ne Royal Ulqin MP3

  via YouTube Capture.

  Tags: OnimaMedia, onima, OnimaMedia Music, YouTube Capture