Fatmira Berqani

Loading...
 • Fatmira & Agnesa Brecani - Vllaun sot martojme (Official Video HD)

  Fatmira & Agnesa Brecani - Vllaun sot martojme (Official Video HD) MP3

  Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Video by SWART.

  Tags: vllaun martojme, arkivashqip, sot martojme, vllaun sot martojme, vllaun sot

 • Sali Berisha - Fatmira Breçani (Official Video)

  Sali Berisha - Fatmira Breçani (Official Video) MP3

  Fatmira Brecani - Sali Berisha O moj Serbi, o murin ta prisha Abonohu ne TV Blue Sky: http://hyperurl.co/abonohu Facebook - http://facebook.com/tvbluesky ...

  Tags: Ftmira, sali berisha, Sali, folk music, music, potpuri shkodrane, albanian popular music, onairmusic, blue sky, blue sky 2012, blue sky 2013, blue sky 2011, albanian folk music, Berisha, o moj serbi, Fatmir Brecani, hite verore, o moj serbi murin ta prisha, kenge dasmash, kenge dasme, Omnia, blue sky live, blueskymusic, hitet verore, tv blue sky, blue sky music tv, weekend vip blue sky, onairmusic2015

 • Fatmira Brecani - Potpuri (Official Video HD)

  Fatmira Brecani - Potpuri (Official Video HD) MP3

  Tags: elrodi shtator 2013, fatmira brecani, fatmira brecani elrodi shtator 2013, shtator 2013, elrodi 2013, elrodi shtator

 • Fatmira Breçani,Xen Jetishi,Afrimi dhe Nusreti ne OXYGEN 2015

  Fatmira Breçani,Xen Jetishi,Afrimi dhe Nusreti ne OXYGEN 2015 MP3

  Në mesin e yjeve te dardanis,bilbili i Shqiptarise Fatmira Breçani e ftuar në emisionin OXYGEN.

  Tags: Oxygen (Chemical Element), Fatmira Brecai, JETA OSH QEF

 • Fatmira Brecani - Dy Valbonat (Official Video HD)

  Fatmira Brecani - Dy Valbonat (Official Video HD) MP3

  Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip Video by SWART.

  Tags: dy valbonat, arkivashqip, fatmira brecani dy valbonat, fatmira brecani

 • Fatmira Breçani - Potpuri 2015

  Fatmira Breçani - Potpuri 2015 MP3

  Tags: Fatmire Brecani, Potpuri 2015, Moj zoge, moj lulija jone, oj lulie, Kenge shqip, albanian music, shqiperia, e kuku nane po mdhem kama, lujma lujma belin, dukane, valle, humor shqip, hitet shqip, popullore shqip, kenge popullore, kosova, kosovare, tropoja, malesia, malsia, shkodra, ulqini, shkelzen jetishi, xeni, afrim muciqi, nusret muciqi, remzie osmani, rang e dang sahan, qikat e tropojes, qikat e kosoves, TOP MUSIC, Albania, Kosovo, Humor

 • Super duet.Aurela Gace Fatmira Breçani,Dasem Tropojane 2015

  Super duet.Aurela Gace Fatmira Breçani,Dasem Tropojane 2015 MP3

  Tags: Fatmira Brecani

 • Fatmira Brecani - E vogla nanes

  Fatmira Brecani - E vogla nanes MP3

  Tags: vogla nanes, fatmira brecani, fatmira brecani vogla nanes

 • FATMIRA BRECANI - Kolazh, 100 VJET MUZIKE

  FATMIRA BRECANI - Kolazh, 100 VJET MUZIKE MP3

  Nata 8 LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program nga Pandi Laco, Adi Hila dhe Bledar Laco Copyright TVKLAN.

  Tags: FATMIRA, BRECANI, 100 VJET, MUZIKE, RTVKLAN, KLANHD, TVKLAN

 • Fatmira breçani ne London

  Fatmira breçani ne London MP3

  New Year's Eve.

  Tags: Vallja par

 • Aurela Gaçe dhe Fatmira Breçani. Dasem Tropojane

  Aurela Gaçe dhe Fatmira Breçani. Dasem Tropojane MP3

 • Fatmira Breçani & Abedin Zenuni muzik live ne Londer ,Janar 2016

  Fatmira Breçani & Abedin Zenuni muzik live ne Londer ,Janar 2016 MP3

  Momente te shkurtra gjate kendimit te bilbilave te Tropojes ne muzik live ne Angli.

  Tags: Gezim Nika

 • Fatmira Breçani - Potpuri 2015

  Fatmira Breçani - Potpuri 2015 MP3

 • Fatmira Brecani - Dasme e madhe

  Fatmira Brecani - Dasme e madhe MP3

  Tags: dasme madhe, fatmira brecani, fatmira brecani dasme madhe

 • Fatmira.. Brecani...live 2016

  Fatmira.. Brecani...live 2016 MP3

 • Arben Gjeloshi Fatmira Breçani,dasem Tropojane

  Arben Gjeloshi Fatmira Breçani,dasem Tropojane MP3

  Tags: Fatmira Brecani Arben Gjeloshi

 • Fatmira Breçani & Dj Gjaci Live Xinxilushe.

  Fatmira Breçani & Dj Gjaci Live Xinxilushe. MP3

  http://www.facebook.com/D.jGjaci.

  Tags: Fatmira, Dj, Gjaci, Live, Xinxilushe

 • Fatmira Breçani Live në dasëm / At vajzen te shkolla

  Fatmira Breçani Live në dasëm / At vajzen te shkolla MP3

 • Fatmira brecani - Kuksjanali.wmv

  Fatmira brecani - Kuksjanali.wmv MP3

  Fatmira live.

  Tags: fatmira, brecani, kuksjanali