Gerta Koqi

Loading...
 • Gold AG ft. Greta Koci - Mas miri

  Gold AG ft. Greta Koci - Mas miri MP3

  Shkarkoje ne Itunes: https://itun.es/us/V33A- OnAir Music: https://www.facebook.com/OnAirMusic Gold AG: https://www.facebook.com/GoldAG.Legend Lyrics: ...

  Tags: gold ag ft greta koci mas miri, greta koci mas miri, gold ag greta koci, mas miri, gold ag ft greta koci, onairmusic2015

 • Greta Koçi - I BESOVA (Official Video)

  Greta Koçi - I BESOVA (Official Video) MP3

  www.facebook.com/GretaKociOfficialPage instagram.com/gretakoci1 Contact: gretamusic91@gmail.com Music: Greta Koçi (GM Studio) Lyrics: Gold Ag ...
 • Gold AG ft Eni & Greta Koci - ME MU

  Gold AG ft Eni & Greta Koci - ME MU MP3

  OnAir Music http://www.onair.be http://www.facebook.com/OnAirMusic http://www.youtube.com/OMDalbania http://www.instagram.com/onair.music Gold AG ...

  Tags: gold ag eni koci greta koci me mu, gold ag eni koci, gold ag greta koci, gold ag me mu, eni koci me mu, greta koci me mu, eni koci greta koci

 • n

  n'Kosove Show - Greta Koci, Ferati (Emisioni i plote) MP3

  Onima Media: https://fb.com/OnimaNetwork.

  Tags: ne kosove show, kosove, shpetim desku, kosova, prishtina, tirana, shqiptar, ramush haradinaj, humor, harta e kosoves, shpetimi, labinot tahiri, onimamedia, onimamedia music, onima, valle, Greta Koci, I besova, Gold Ag, Eni koci, Ferati, greta koci, gold ag

 • Greta Koqi & Gold AG - Mas miri ( Gezuar 2016 ) Eurolindi & Etc

  Greta Koqi & Gold AG - Mas miri ( Gezuar 2016 ) Eurolindi & Etc MP3

  (C) EuroLindi & ETC. All rights reserved. https://www.facebook.com/eurolindinfm https://www.youtube.com/user/EurolindiNFM Producent - Bujar Avdimetaj.

  Tags: eurolindicontmenagment, kege, dashurie, 2016te, dua, nikolle, nikprelaj, gezuar 2016, edona, kenge, dasmash, gyrbeti, eurolindi, 2016, daim, rifati, nora, gena, per, nuse, enca, gold, ag, greta, astrit, mulaj, shpat, kasapi, demaj, zyber, avdiu, xhovani, vjollca, lluka, sinani, xhamadani, prive, dikur, vitet, femra, dashuria, te, ty, kam, shpirt, zemer, jete, poezi, dashuri, ditelindje, koncert, gezuar, qumili, gazuzi, cima, tululukat, gold ag, greta gorqi, greta korci, mas miri, hit 2016, valle, humor 2016, gezuar 2015

 • Greta Koçi ft. Eni Koçi - S

  Greta Koçi ft. Eni Koçi - S'JAM JETIME MP3

  https://www.facebook.com/GretaKociOff... https://instagram.com/gretakoci1 Contact : gretakoci21@gmail.com https://www.facebook.com/EniKociOffic...

  Tags: United States Of America (Country), United Kingdom (Country), Germany (Country), Greece (Country), German Language (Language In Fiction), Italy (Country), Kosovo (Country), Bulgaria (Country), Belgium (Country), Spain (Country), Sweden (Country)

 • Zone e lire - Gold Ag dhe Greta Koci kendojne ‘Mas miri’! (09 tetor 2015)

  Zone e lire - Gold Ag dhe Greta Koci kendojne ‘Mas miri’! (09 tetor 2015) MP3

  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Arian Cani ne KLANHD & TVKLAN.

  Tags: tv klan, televizioni klan, klanhd, zone e lire, arian cani, ledio te lutem, zone e lire tvklan, gold ag dhe greta koci kendojn

 • Greta Koci -Njehere Po, njehere Jo -

  Greta Koci -Njehere Po, njehere Jo - MP3

  All Rights Reserved: Company EniMusicnetwork https://www.facebook.com/GretaKociOfficialPage https://www.facebook.com/EniKociOfficialPages ...
 • Greta Koci - Kollazh kengesh nga jugu i shqiperis (Eurolindi & ETC) Gezuar 2015 HD

  Greta Koci - Kollazh kengesh nga jugu i shqiperis (Eurolindi & ETC) Gezuar 2015 HD MP3

  (C) EuroLindi & ETC. All rights reserved. ''Me i miri me me te Miret'' Producent: Bujar Avdimetaj Facebook: https://www.facebook.com/eurolindinfm Youtube: ...

  Tags: eurolindi etc, 2015, muzik shqip, audio, music video, gezuar 2015, greata koqi, kollazh nga jugu i shqiperis, grata 2015, videoklipet shqiptare, ere 2015, muzika 2015, kerkoj shqip, programet e vitit te ri 2015, dvd e vitit te ri 2015, greta koci, muzike popullore, hit kenga, muzike vajtuse, shkarko muzike shqip 20155

 • Greta Koçi ft.Erjon Korini " Kush ka faj"

  Greta Koçi ft.Erjon Korini " Kush ka faj" MP3

  Tags: KUSH, KA, FAJ, GRETA, FT, ERION, KORINI, KENGE

 • GRETA KOCI - PYES VETEN ( KENGA MAGJIKE 2011)

  GRETA KOCI - PYES VETEN ( KENGA MAGJIKE 2011) MP3

  KENGA MAGJIKE 2011 Publishing : Super Sonic Shpk All Rights Reserved (P) & (C) Super Sonic Shpk https://www.facebook.com/supersonictelevizion ...

  Tags: GRETA, KOCI, PYES, VETEN, KENGA, MAGJIKE, 2011, pys, onair, shqip, Supersonic, superonic tv, super sonic, kenga magjike, music, albania, shqiperi, kosove, muzike, supersonic, stv, play, Omnia, OmniaMedia

 • EMISIONI MIRSEVJEN DATE 9 TETOR 2015 GRETA KOCI DHE GOLD AG

  EMISIONI MIRSEVJEN DATE 9 TETOR 2015 GRETA KOCI DHE GOLD AG MP3

  Emisioni mengjesit ne RTSH Moderatore Iva Shaba dhe Xha Sulo Gazetare: Klodjan Frroku Ilir Karabrahimi Monika Lamçe Bled Naska Idea dhe Regjia: Eni ...

  Tags: Miresevejn, Iva, Shaba, Eni, Jani, TVSH, rtsh, mengjesi, Mire, se, vjen, mirsevjen, Klodjan, Frroku, Ilir, Karabrahimi, Monika, Bled, Naska

 • Greta Koçi & Labinot Tahiri - Mos shiko tjeter -

  Greta Koçi & Labinot Tahiri - Mos shiko tjeter - MP3

  www.facebook.com/GretaKociOff... instagram.com/gretakoci1 Contact : gretakoci21@gmail.com www.facebook.com/EniKociOffic...

  Tags: Albania (Country), YouTube Live (Website), Spain (Country), Sweden (Country), Switzerland (Country), New York (US State), Los Angeles Times (Newspaper), Louisiana (US State), Italy (Country), Turkey (Country), Romania (Country), United Kingdom (Country), Bulgaria (Country), Brazil (Country)

 • GRETA KOCI - S

  GRETA KOCI - S'JENA NI MOTI - COMING SOON MP3

  PREMIERË: TE PREMTEN ORA 14:00.
 • Greta Koci - Me fal nene -  (Official Video)

  Greta Koci - Me fal nene - (Official Video) MP3

  www.facebook.com/GretaKociOff... instagram.com/gretakoci1 Contact : gretakoci21@gmail.com www.facebook.com/EniKociOffic...
 • Zone e lire - Motrat Koci… Rikthimi me tre klipe! (19 shkurt 2016)

  Zone e lire - Motrat Koci… Rikthimi me tre klipe! (19 shkurt 2016) MP3

  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Arian Cani ne KLANHD & TVKLAN.

  Tags: tv klan, televizioni klan, klanhd, zone e lire, arian cani, ledio te lutem, zone e lire tvklan