Globi Rrotullohet

Loading...
 • Globi rrotullohet - David Tukici e Dario Zela

  Globi rrotullohet - David Tukici e Dario Zela MP3

  "Festivali 51-te i femijeve ne Tirane 2015" Globi Rrotullohet David Tukici e Dario Zela Drejtor artistik David Tukici http://rtsh.al/ ...

  Tags: rtsh, Albania, spot, promotional, videos, radio, televizion, television, Festivali 51-te i femijeve ne Tirane 2015, Globi, Rrotullohet, David, Tukici, Dario, Zela, Drejtor, artistik

 • Dhurate per ditelindje

  Dhurate per ditelindje MP3

  http://vogelushet.blogspot.com/ Kenge per femije.

  Tags: kenge, shqip, per, femije, albanian, children

 • burbuqe rada  globi rrotullohet

  burbuqe rada globi rrotullohet MP3

  Tags: burbuqe, rada, globi, rrotullohet

 • Dhurate per ditelindje (kenge per femije, me tekst)

  Dhurate per ditelindje (kenge per femije, me tekst) MP3

  SUBSCRIBE: https://www.youtube.com/channel/UCr3J-RbFUV9WpGBq0POYJHA?sub_confirmation=1 ▻Këngë të tjera: ...

  Tags: dhurate per ditelindje, per ditelindje, globi rrotullohet, rreth e rreth perqark, kenge per femije, per femije, femije, kids, children, qingji i vogel, song for kids, parents, Family, Albania, School, Education, Valle, Status, Childrens, Arch, Fun, Preschool, Parenting, Childhood, Kindergarten, Charity, Educational, Kids (Film), Program, Families, Youth, Rhyme, Teach, Mother, Early, Teaching, Adults, Orphan, Moms, Foundation, Learn

 • Rozeta Doraci-Globi Rrotullohet

  Rozeta Doraci-Globi Rrotullohet MP3

  Dhurate per ditelindje.

  Tags: globi rrotullohet albania

 • RRUGETIMI I KOMBIT: INVA MULA - DHURATE PER DITELINDJE

  RRUGETIMI I KOMBIT: INVA MULA - DHURATE PER DITELINDJE MP3

  Rrugetimi i Kombit - Koncert me rastin e 100 VJET PAVARESI LIve nga Pallati i Kongreseve Prodhim i KLANHD & TVKLAN 28 Nentor 2012 Copyright TVKLAN.

  Tags: INVA, MULA, DHURATE, PER, DITELINDJE

 • Portokalli, 31 Dhjetor 2004 - Top Channnel (Kenga - Globi rrotullohet)

  Portokalli, 31 Dhjetor 2004 - Top Channnel (Kenga - Globi rrotullohet) MP3

  Portokalli ndër vite..."Portokalli" eshte nje show televiziv humoristik i perjavshem, prodhim i Top Channel. Titulli i spektaklit - "Portokalli" - nuk ka te beje aspak ...

  Tags: arkiva, top channel, 2004, arkiva e portokallise, comedy show, sezoni 2004, sezoni, top channel albania, portokalli, portokalli arkive, portokalli dhjetor 2004 top channnel kenga globi rrotullohet

 • Globi rrotullohet ne Fier. (ER.DE)

  Globi rrotullohet ne Fier. (ER.DE) MP3

 • David Tukiçi - Dhuratë për ditëlindje

  David Tukiçi - Dhuratë për ditëlindje MP3

  Kënga fituse e çmimit të parë të festivalit të 8 të këngës në radio Muzika: Nikolla Zoraqi Teksti: Fatos Arapi, Dhjetor 1969.

  Tags: Dhurate, per, ditelindje, rtsh, festivali, muzike, Shqiptare, Albanian, David Tukici

 • O sa keq , o sa mire (kenge per femije, me tekst)

  O sa keq , o sa mire (kenge per femije, me tekst) MP3

  SUBSCRIBE: https://www.youtube.com/channel/UCr3J-RbFUV9WpGBq0POYJHA?sub_confirmation=1 ▻Këngë të tjera: ...

  Tags: Music (TV Genre), O sa mire o sa keq, kenge per femije, kenge, per femije, for kids, kids, children, song, song for kids, prinder, baby, parents, Albania, Kosovo, Family, Education, School, Television (Invention), Cute, Kids (Film), Funny, Film (Film), Laughing, Cuteness (Website Category), Status, Valle, Childrens, Preschool, Parenting, Childhood, Kindergarten, Charity, Mother, teaching, Educational, Lyrics, Full, Album, Arch, New, Full Song

 • DHURATE PER DITELINDJEN Kenge per femije me tekst ne shqip

  DHURATE PER DITELINDJEN Kenge per femije me tekst ne shqip MP3

  KENGE PER FEMIJE.

  Tags: FEMIJE

 • dhurate per datlindjen-david tukiqi

  dhurate per datlindjen-david tukiqi MP3

  Tags: dhurate, per, datlindjen-david, tukiqi

 • Zilja Tringellon // kenge per femije, me tekst

  Zilja Tringellon // kenge per femije, me tekst MP3

  "Tring Zilja" REF: Tik tak tik tak ne krahrorin tim tik tak tik tak zemra gjith gëzim tik tak tik tak zemra gjith Gëzim me Orën na vrapojmë Tring zilja Tring zilja Zilja ...

  Tags: per, perralla, Tring Zilja, Ringtone, to, your, Mobile, Tik, tak, krahrorin, tim, tik, zemra, gjith, me, na, Tring, zilja, Zilja, ne

 • Policia dhe Zjarrfikesja- Police firetruck car toys

  Policia dhe Zjarrfikesja- Police firetruck car toys MP3

  Kenge dhe lojra per femije muzike per femije qinji i vogel pllum hajdari muzike per femije qinji i vogel pllum hajdari kenge per femije muzike per femije muzike ...

  Tags: qingji vogel, moj bubrrec, kenge per femije, muzike per femije, filma vizatimor per femije, lojra per femije, shqip per femije, alfabeti per femije kenge shqip per femije, film per femije, tomi dhe xherri, spidermani per femije, duke luajtur, duke lozur, dhurate nje makine, Lojra me kerre

 • Planeti i Femijeve - Faleminderit Per Perkrahjen !

  Planeti i Femijeve - Faleminderit Per Perkrahjen ! MP3

  Nje video faleminderuese per perkrahjen qe po beni qe ta shprendani faqen tone sa me shume te shikohet nga ane e mbane bota ku jane femijet e shqipetarve ...

  Tags: planeti, femijeve, faleminderit, maca, qenushi, qeni, kenga, qengji, vogel, twinkle, little, star

 • Planeti i Femijeve - Ylli Vogel Larte ne Qiell

  Planeti i Femijeve - Ylli Vogel Larte ne Qiell MP3

  Recitimi dhe Punimi: Planeti i Femijeve Ylli i vogël lart në qiell, Duket porsi zjarr në pyll, Sipër dheut, lart qëndron, Xixa-xixa xixëllon. Disku i diellit kur perëndon, ...

  Tags: planeti, femijeve

 • Planeti i Femijeve - Harlem Shake

  Planeti i Femijeve - Harlem Shake MP3

  Per me shume vizitoni facebook: https://www.facebook.com/pages/Planetifemijeve/544016958965752 muzike per femie qinji i vogel pllum hajdari muzike per ...

  Tags: planeti, femijeve, harlem shake, kids edition

 • Planeti i Femijeve - Qenushi Im

  Planeti i Femijeve - Qenushi Im MP3

  Per me shume vizitoni faqen ne facebook: https://www.facebook.com/pages/Planetifemijeve/544016958965752 Video Punuar nga: Planeti i Femijeve. Kenga ...

  Tags: planeti, femijeve, qenushi, im, qengji, vogel, kenge, per, femije

 • Urime 8 Marsi Mami

  Urime 8 Marsi Mami MP3

  Per me shume vizitoni facebook: https://www.facebook.com/pages/Planetifemijeve/544016958965752 muzike per femie qinji i vogel pllum hajdari muzike per ...

  Tags: planeti, femijeve

 • Vallezimi mes Alieneve dhe Roboteve

  Vallezimi mes Alieneve dhe Roboteve MP3

  Nje vallezim mes 2 roboteve dhe 2 alieneve Per me shume vizitoni facebook: https://www.facebook.com/pages/Planetifemijeve/544016958965752 muzike per ...

  Tags: vallezimi, robot dance, aliens, dance, sing, kendimi, robotit, ufos, space, Ufo, Alien, Song, Robot