Molle Kuqe

Loading...
 • Avni Lushka & Luli  Qose Molle e kuqe

  Avni Lushka & Luli Qose Molle e kuqe MP3

  Tags: Avni, Lushka, Luli, Qose, Molle, e, kuqe

 • Renato , Gjergji & Juli - Molle e kuqe (kolazh)

  Renato , Gjergji & Juli - Molle e kuqe (kolazh) MP3

  Ju ofrojme sherbim me muzik live per gezimet tuaja familjare ............................Nr.Kontakti ..+355 69 58 14 606 ..Na ndiqni dhe ne facebook; ...

  Tags: Renato

 • Arjana dhe Arjeta Ajredini-Molle e kuqe.

  Arjana dhe Arjeta Ajredini-Molle e kuqe. MP3

  Prespe..

  Tags: MOLLE, KUQE, Prespa, Liqeni i Prespes, Kenge Jugu, Kenge toske, Zait Aliu, Besa Rika, Avni Lushka, Dule Malindi, Vaske Curi, Nertila Vreto, Poni, Gajde, Berace, Vallja e Shqipes, Struga, Valet e Liqenit Ladorisht

 • Spiro Roko - Molle e kuqe

  Spiro Roko - Molle e kuqe MP3

  Produksion i Musical TV.

  Tags: music, muzikal, muzzike, shqip, shqiptare, folk, folklor, albania, albanian, television, tv, popullore, moderne, kenge, kenga, kengetare, artiste, shqiptaria, digitalb, music al, al, muzike, top, channel, media, group, Musical TV, Spiro Roko, Molle e kuqe

 • Arben Zogolli - Molle e Kuqe LIVE 2013

  Arben Zogolli - Molle e Kuqe LIVE 2013 MP3

  Per gezimet tuaja familjare , ne cdo rast kontaktoni ne 0685555236.
 • Kolazh molle kuqe - bledi cela - xhevat kurti - arben zogolli

  Kolazh molle kuqe - bledi cela - xhevat kurti - arben zogolli MP3

 • Artiol Sulejmanasi & Aldi Zhurda - Molle e kuqe (Official Audio)

  Artiol Sulejmanasi & Aldi Zhurda - Molle e kuqe (Official Audio) MP3

  Artist: Artiol Sulejmanasi & Aldi Zhurda "Molle e kuqe" Muzika & Teksti: Folklori/Pronë e Publikut Publikues: Almus Music (p) 2015 Të gjitha të drejtat, për këtë ...

  Tags: artiol molle ekuqe, molle e kuqe aldi zhurda, almus music 2015, almus folk 2015, molle e kuqe artiol sulejmanasi

 • Molle e kuqe topsheqere & Gezim Salaj Valdet Luka

  Molle e kuqe topsheqere & Gezim Salaj Valdet Luka MP3

  Kenge me motive darsme.

  Tags: Kendojne, kengetare, nga

 • Artan Kola ft Fatmira Brecani Oj molle e kuqe

  Artan Kola ft Fatmira Brecani Oj molle e kuqe MP3

 • Elizabeta Marku & Skender Xhafa- Molle e kuqe , molle verore- www.blueskymusic.tv

  Elizabeta Marku & Skender Xhafa- Molle e kuqe , molle verore- www.blueskymusic.tv MP3

  Abonohu ne TV Blue Sky: http://hyperurl.co/abonohu Facebook - http://facebook.com/tvbluesky Shiko Live - http://blueskymusic.tv Video: TV Blue Sky Aty ku ...

  Tags: kenge ulqinake, tv blue sky 2013, potpuri shkodrane, blue sky music shkoder, sky, onairmusic2015, blue sky shkoder, blue sky, kenge dasmash, hite verore, 2013, music, weekend vip, tv blue sky shkoder, televizioni blue sky, tv blue sky 2012, hitet verore, blu skaj muzik, blue sky albania, vikend vip blue sky, blue sky Live, blue, onairmusic, molle verore, kenge dasme, blue sky music, bly skaj music

 • Guguce Leskoviqare & Molle e Kuqe Gjakut Live - Alban Plovishti

  Guguce Leskoviqare & Molle e Kuqe Gjakut Live - Alban Plovishti MP3

  Klarinete Piro Dine Organo Armando Dhimitri Violine Pape Zeqiraj Live Athine Shkurt 2014.
 • Avni Lushka dhe Koli - Molle e kuqe Live

  Avni Lushka dhe Koli - Molle e kuqe Live MP3

  Avni Lushka dhe Koli - Molle e kuqe Live.

  Tags: Avni Lushka, Koli

 • Remzie Osmani Molle e kuqe

  Remzie Osmani Molle e kuqe MP3

  Tags: electric, official, air, kenge, kollazh, kang, tourism, game, phone, telephone, new, Molle, up, albume, Kaos Jom kon djal i mire, songs, games, onairmusic2015, ne, dasma, oficial, album, song, kosova, albania, vizioni, kosovo, folklorike, online, kenget, OnAir Music, Vizioni Libonia, muzik, on, tekst, 20120926, folklor, libonia, Remzie, popullore, beta, muzike, tekste, muzika, teksti, music, shqiperia, darsma, shqip, electronic, holiday, make, Osmani, keng, onair, shqiptare, albanian, video, onairmusic, 2011, 2013, 2012, gadgets, kuqe, shqipe

 • Avni Lushka - Molle E Kuqe

  Avni Lushka - Molle E Kuqe MP3

  Dandenong Thunder Soccer Club 2012, Melbourne Australia.

  Tags: Avni Lushka, Bashkim Llapushi, Albanian Music

 • festi sheges popullore molle kuqe kalozh 2016

  festi sheges popullore molle kuqe kalozh 2016 MP3

 • Sinan Vllasaliu - Piku molle e kuqe ( Audio Live )

  Sinan Vllasaliu - Piku molle e kuqe ( Audio Live ) MP3

  Sinan Vllasaliu - Piku molle e kuqe ( Audio Live ) https://www.facebook.com/SinanVllasaliu1.

  Tags: MrSinanVllasaliu, Omnia, OmniaMedia

 • Tomorr Kurtina------Molle e kuqe live

  Tomorr Kurtina------Molle e kuqe live MP3

  Klarinet Tomorr Kurtina..... cel 0664023925.
 • Molle E Kuqe

  Molle E Kuqe MP3

  Provided to YouTube by EPM Online Molle E Kuqe · Nikolle Nikprelaj Ne Presheve E Ne Tetove ℗ Malesia Music Released on: 2011-06-25 Auto-generated by ...

  Tags: Nikolle, Nikprelaj, Ne, Presheve, Tetove, Molle, Kuqe