Mora Fjale

Loading...
 • Shkurte Fejza - Mora fjalë(Official)

  Shkurte Fejza - Mora fjalë(Official) MP3

  Tags: shkurte fejza, mora fjale

 • Adem Ramadani - Mora Fjalë

  Adem Ramadani - Mora Fjalë MP3

  Këngë kushtuar dëshmorit legjendar Adem Jashari, kënduar në një darsëm në Shkup.

  Tags: Adem Jashari (Deceased Person), Kosovo (Country), Shqiponjat (Musical Group), Albania (Country), Adem (Musical Artist)

 • Adem Ramadani  Mora fjalë`

  Adem Ramadani Mora fjalë` MP3

  Studio - Ylber Aliu 17 Shkurt 2016.
 • Liori - Mora fjale

  Liori - Mora fjale MP3

  Publisher OnAir Music: https://www.facebook.com/OnAirMusic.
 • Leona Ferati - Mora fjalë

  Leona Ferati - Mora fjalë MP3

  Epopeja e UÇK-së 07.03.2016.
 • Shkurte Fejza  Mora Fjale

  Shkurte Fejza Mora Fjale MP3

 • QAZIM BEKA- MORA FJALE...ADEM JASHARI

  QAZIM BEKA- MORA FJALE...ADEM JASHARI MP3

  KUSHTUAR ADEM JASHARIT ETHNOMUSIC -Burim Krasniqi (orkestrimi) music e tekst NAIM GJOSHI.

  Tags: kosove, QAZIM, onairmusic2015, SHQIPERI, GJOSHI, KRASNIQI, BURIM, NAIM

 • Adem Ramadani Mora fjalë

  Adem Ramadani Mora fjalë MP3

 • Bijte e Sefe Mleqanit - Mora fjale

  Bijte e Sefe Mleqanit - Mora fjale MP3

  Faqja në FACEBOOK | http://www.facebook.com/produksioni.kola Publishing : Produksioni Kola All Rights Reserved (P) & (C) Kola Commerce.

  Tags: Produksioni, Kola

 • Shkurte Fejza - Mora fjale-koncert 40 vjetori

  Shkurte Fejza - Mora fjale-koncert 40 vjetori MP3

  Shkurte Fejza - Mora fjale-koncert 40 vjetoriShkurte Fejza - Mora Fjalë.
 • Leona Ferati - Mora Fjalë 07 03 2016

  Leona Ferati - Mora Fjalë 07 03 2016 MP3

  Epopeja e UÇK-së dhe FSK-së 07.03.2016.

  Tags: a ab meda remzie sabri ermal mercedes samsung lg iphone, bmw opel nokia michael benz walker, lady timberlake klan top chanel

 • Florim Hatipi - Mora Fjalë 2015

  Florim Hatipi - Mora Fjalë 2015 MP3

  Florim Hatipi 2015 Live Këngën °°Mora Fjalë°° Kushtuar Adem Jasharit.
 • Adem Ramadani - "Mora Fjalë" LIVE

  Adem Ramadani - "Mora Fjalë" LIVE MP3

  Zvicër/Lozanë 2015.
 • Nusret dhe Mevlan Kurtishi - Mora fjale

  Nusret dhe Mevlan Kurtishi - Mora fjale MP3

  (Inqizim amator me celular)

  Tags: onairmusic2015

 • Erkani - Mora Fjale

  Erkani - Mora Fjale MP3

  Video By : (Domi Production ) https://www.facebook.com/LilSozZRec.DomiVideoClip.
 • Mora Fjale

  Mora Fjale MP3

  Kenduar nga Edi,Egi e Arlindi ne percjelje me Qifteli nga Mehedini.

  Tags: Immer

 • MORA FJAL (prevedeno i titlovano)

  MORA FJAL (prevedeno i titlovano) MP3

  Adem (Šaban) Jašari je rođen 28. novembra 1955. godine u selu Prekazi kod Drenice. Poginuo je 7. marta 1998. godine u akciji sprske terorističke policije, gdje ...

  Tags: Adem, Jashari, Jasari, Prekaz, Drenice, Kosovo, UCK, Novi, Pazar, Sanxhak, ushtria

 • Twins Murtezi - Mora Fjal

  Twins Murtezi - Mora Fjal MP3

  Copyright: ZOGU www.facebook.com/zogufm Twins Murtezi: www.facebook.com/twinsmurtezii.
 • Arlind Demiri  Mora fjalë

  Arlind Demiri Mora fjalë MP3

  Këng nga Arlind Demiri M.M. Alaudin.

  Tags: Arlind Demiri, Medreseja Alaudin, Medreseja e Gjilanit

 • Bajram Haliti- Mora fjale

  Bajram Haliti- Mora fjale MP3