Naim Gjoshi

Loading...
 • Naim Xhoshi

  Naim Xhoshi MP3

  Tags: Klan, Kosova

 • Golf 1-shi i Naim Gjoshit, shkon 320 kilometra në orë

  Golf 1-shi i Naim Gjoshit, shkon 320 kilometra në orë MP3

  Është prodhuar para 36 vitesh, por shpejtësinë e ka si me qenë e prodhuar vetëm para disa ditësh. Kjo veturë që është prodhuar në vitin 1982 bën çudira me ...
 • Audi RS6 MTM (GoGi) vs Golf 1 R32-T 800PS (Xhoshi)

  Audi RS6 MTM (GoGi) vs Golf 1 R32-T 800PS (Xhoshi) MP3

  Drag Race Prishtina.
 • Xhoshi VR6 Turbo 2010

  Xhoshi VR6 Turbo 2010 MP3

  Xhoshi me motorr Turbo 3.0 VR6, Air Cooler, Oil Cooler, Turbo(Garret GT 35-40). Fuqia 550PS+. Shpejtësia maksimale 320Km/h.

  Tags: Xhoshi, VR6, Turbo

 • Naim Gjoshi on RTK.mpg

  Naim Gjoshi on RTK.mpg MP3

  Nga intervista qe z. Naim Gjoshi ka dhene ne RTK - 2011.

  Tags: Naim, Gjoshi, on, RTK

 • Xhoshi Golf Mk2

  Xhoshi Golf Mk2 MP3

  Golf 2 TDI !!! X-eon lights !!

  Tags: Xhoshi

 • CEREMONIA NE BELSH, QYTETAR NDERI SABRI PEQINI DHE NAIM GJOSHI

  CEREMONIA NE BELSH, QYTETAR NDERI SABRI PEQINI DHE NAIM GJOSHI MP3

 • Xhoshi vs Rrauci

  Xhoshi vs Rrauci MP3

  golf1 vr6 vs jetta vr6 turbo.

  Tags: xhoshi, vr6

 • Audi RS6 MTM GOGI vs Golf MK1 R32 Turbo Xhoshi .

  Audi RS6 MTM GOGI vs Golf MK1 R32 Turbo Xhoshi . MP3

 • Xhoshi vs Me Motorr 2009

  Xhoshi vs Me Motorr 2009 MP3

  Tags: Xhoshi, vs, Me, Motorr, 2009

 • Shkurte Fejza - Vetim Shala (HERO) -MusicBOX

  Shkurte Fejza - Vetim Shala (HERO) -MusicBOX MP3

  Music- Naim Gjoshi orkestrim-Burim Krasniqi (Ethnomusic) Video : Mproduction style by LK (TABJA SPOSA PRISHTINE) https://www.facebook.com/TabjaSposa.

  Tags: ethnomusic, Shkurte Fejza - Heroit Vetim Shala, new, onairmusic2015, 2014

 • BAJRAM HALITI -JASHARAJT...(Kajtaz e AJVAZ JASHARI)

  BAJRAM HALITI -JASHARAJT...(Kajtaz e AJVAZ JASHARI) MP3

  ETHNOMUSIC *Burim Krasniqi* aranzhman Burim KRASNIQI music NAIM GJOSHI.

  Tags: BAJRAM, JASHARAJT, onairmusic2015, ETHNOMUSIC, BURIM, NAIM

 • Dr.LEC GRADICA (dëshmor) -Qazim BEKA

  Dr.LEC GRADICA (dëshmor) -Qazim BEKA MP3

  DR.LEC GRADICA deshmor i KOSOVES ETHNOMUSIC -Burim Krasniqi (orkestrimi) music NAIM GJOSHI VIOLETE KUKAJ.

  Tags: VIOLETE, KOSOVE, QAZIM, onairmusic2015

 • Besiana&Shkodrani ne "Festivalin e Flamurit me kengen Flakero Flamiri im" 2012

  Besiana&Shkodrani ne "Festivalin e Flamurit me kengen Flakero Flamiri im" 2012 MP3

  Kënga që zuri vendin e dytë për nderë të 100 vjetorit të Pavaresise së Shqiperisë. Vargjet: Naim Gjoshi Muzika: Naim Gjoshi Orkestrimi: Xhevdet Gashi ...

  Tags: 100 Vjet Shtet Shqiptar, Ilir Shaqiri, Shkurte Fejza, Nikolle Nikprelaj, Arif Vladi, Selami Kolonja, Shaqir Cerrvadiku, Meda, RTK, TVSH, MTV2

 • QAZIM BEKA-mbi tel te SHARKISE...

  QAZIM BEKA-mbi tel te SHARKISE... MP3

  ETHNOMUSIC -Burim Krasniqi (orkestrimi) music NAIM GJOSHI.

  Tags: NAIM, BURIM, KOSOVE, onairmusic2015, QAZIM

 • Aziz Dervishi - Sa te desha ty (Official Video)

  Aziz Dervishi - Sa te desha ty (Official Video) MP3

  Muzika, Orkestrimi & Texti - Naim Gjoshi Regjia: Kujtim Zendeli Kamera: Shkelqim Mahmudi - STUDIO LIVE Producent: Info Pages - Kercove 071 222 688 ...

  Tags: naim gjoshi, Kenge gurbeti, balade per kurbetin, 2016, vellezerit dervishi, rrenjet tona, hiti 2015, jeta ne mergim, kenge, popullore, Vellezerit dervishi 2015, kercova 2015, Kenge burimore kercovare

 • Shkurte Fejza - Sheshi (Official Video HD)

  Shkurte Fejza - Sheshi (Official Video HD) MP3

  Shkurte Fejza - Sheshi Producent: Hajrush Behluli Teksti dhe muzika: Naim Gjoshi Aranzhimi: Xhevdet Gashi Video: Imagine Films Official Fanpage: ...

  Tags: shkurte fejza, shkurte fejza 2015, sheshi, shkurte fejza mora fjal, shkurte fejza gresa behluli nena dhe bija, shkurte fejza gresa behluli nena dhe bija 2014, shkurte fejza xhamadani vija vija, shkurte fejza oj kosov oj nena ime, shkurte fejza qka ka zogu, shkurte fejza pavarsia, shkurte fejza kuvendi i junikut, shkurte fejza e kam emrin kosovar, prominent network

 • QAZIM BEKA-I KENDOJME ADEM JASHARIT

  QAZIM BEKA-I KENDOJME ADEM JASHARIT MP3

  VASFIJE KRASNIQI ETHNOMUSIC -Burim Krasniqi (orkestrimi) Music NAIM GJOSHI.

  Tags: KOSOVE, onairmusic2015, BURIM, QAZIM, VASFIJE

 • QAZIM BEKA- MORA FJALE...ADEM JASHARI

  QAZIM BEKA- MORA FJALE...ADEM JASHARI MP3

  KUSHTUAR ADEM JASHARIT ETHNOMUSIC -Burim Krasniqi (orkestrimi) music e tekst NAIM GJOSHI.

  Tags: kosove, QAZIM, onairmusic2015, SHQIPERI, GJOSHI, KRASNIQI, BURIM, NAIM