Naim Krasniqi Mp3

Loading...
 • Naim Krasniqi - Tivari

  Naim Krasniqi - Tivari MP3

  Naim Krasniqi - Tivari Nëpër fusha malet tona Ka po shkojnë k'ta batalona Kah po shkojnë k'ta burra t'ri Kan lanë nuset me duar n'gji Kah po shkojnë k'ta burra ...

  Tags: naim, krasniqi, tivari, shqip, albanian, kosova, albania, shqiperia, dardania, illyria, muzike, lehte

 • Kallushanat 4 Vllezerit Mziu & Naim Krasniqi & Xeni - Polifonia 2016

  Kallushanat 4 Vllezerit Mziu & Naim Krasniqi & Xeni - Polifonia 2016 MP3

  Programi Festiv Viti Ri 2016 - RTV21 Teksti muzika dhe orkestrimi : Naim Krasniqi Realizuar nga Polifonia & RTV21 Kendojne: Xeni Naim Krasniqi Vllezerit Mziu ...

  Tags: naim krasniqi, naki, muzik popullore, mahmut ferati, shyrete beluli, meda, viti i ri, polifest, 2014, popullore, qytetare, Programi festiv kenge folklor, Polifonia 2016, Kallushanat 4, Parodia, Vellezerti Mziu, Viti Ri 2016, RTV21, Rovena Stefa, Gjyle Qollaku, Lendita Selimi, Arjeta Vllasa, Yll Demaj, Zogu ma i mire, Xeni, Shkurte Fejza, Ganimete Jashanica, Vjollca Luka, Donika Hajra, Edi Krasniqi, Naim Krasniqi

 • Kallushanat 2 Naim Krasniqi & Vllezerit Mziu & Xeni  Viti Ri 2014 Polifonia

  Kallushanat 2 Naim Krasniqi & Vllezerit Mziu & Xeni Viti Ri 2014 Polifonia MP3

 • Naim Krasniqi & Vllezerit Mziu Kallushanat Polifonia Viti Ri 2013

  Naim Krasniqi & Vllezerit Mziu Kallushanat Polifonia Viti Ri 2013 MP3

  Muzika dhe teksti Naim Krasniqi Polifonia Viti Ri 2013 Rtv21.

  Tags: Kallushanat, vllezerit mziu, naim krasniqi, polifonia, viti ri 2013, new, song, kosovo, rtv21, parodi

 • Zogu ma i mire Naim Krasniqi & Polifonia Viti Ri 2014 Polifonia

  Zogu ma i mire Naim Krasniqi & Polifonia Viti Ri 2014 Polifonia MP3

  Kjo eshte nje parodi satirike ku vihen ne thumbe dukurite qe paraqiten ne muziken e trendit.Melodite e huazuara dhe teksti jane ve qellimisht(si element qe ...

  Tags: Naim Krasniqi, Popullore, Polifonia, Polifoniaav, parodi

 • Naim Krasniqi Shiu I Veres

  Naim Krasniqi Shiu I Veres MP3

  Shiu I veres--Naim krasniqi "Tlutem bjer e mos u ndal o shi"

  Tags: naim krasniqi

 • SY JESHILE

  SY JESHILE MP3

  SY JESHILE.

  Tags: SY, JESHILE

 • Naim Krasniqi  Vasha ime

  Naim Krasniqi Vasha ime MP3

  Naim Krasniqi - Polifest - Kenget e Vitit Te Ri - Rtv21 @2014.

  Tags: naim krasniqi, naki, muzik popullore, mahmut ferati, shyrete beluli, meda, viti i ri, polifest, 2014, popullore, qytetare

 • Naim Krasniqi  Lamtumire

  Naim Krasniqi Lamtumire MP3

  Nda albumi "Neteve pa gjum"

  Tags: naim krasniqi, naki, muzik popullore, mahmut ferati, shyrete beluli, meda, viti i ri, polifest, 2014, popullore, qytetare

 • Dafina Zeqiri & Naim Krasniqi - Zhuga Polifonia Viti Ri 2011

  Dafina Zeqiri & Naim Krasniqi - Zhuga Polifonia Viti Ri 2011 MP3

  Muzika dhe teksti Naim Krasniqi Polifonia Viti Ri 2011 Rtv21.

  Tags: Dafina Zeqiri (Person), Naim Krasniqi, zhuga, polifonia, new, rtv21, 2011, viti ri 2011, new song, kosovo

 • Halil Bytyqi - Naim Krasniqi Kenga e Zagrebit 2010

  Halil Bytyqi - Naim Krasniqi Kenga e Zagrebit 2010 MP3

  Kenduar ne Zvicer 2010,Inqizim Leonard Gjakova.

  Tags: Halil, Bytyqi, Naim, Krasniqi, kenga, zagrebit, malisheva, folklor, leonardgjakova

 • Naim Krasniqi - Zemër moj si nuk pëllcet (Fest 94 - Festivali i 33-të i Këngës në RTSH)

  Naim Krasniqi - Zemër moj si nuk pëllcet (Fest 94 - Festivali i 33-të i Këngës në RTSH) MP3

  Fest 94 (Festivali i 33-të i Këngës në RTSH)
 • Edi & Rifadija 2015 Ah moj zemer

  Edi & Rifadija 2015 Ah moj zemer MP3

  Polifonia AV Naim Krasniqi.

  Tags: Edi Rifadija, Edi, Rifadija, edi krasniqi, rifadije grajqevci, ah moj zemer, zemer, duet, Kosova, shqip, shqiperia, Albania, Popullore, Gezuar 2015, viti ri, 2015, rtv 21, dasma shqiptare, dasmat

 • shiu i veres-naim krasniqi

  shiu i veres-naim krasniqi MP3

  for blerta.

  Tags: video

 • Halil Bytyqi dhe Naim Krasniqi - Dardani bjen ni tupan (4/4)

  Halil Bytyqi dhe Naim Krasniqi - Dardani bjen ni tupan (4/4) MP3

  Halil Bytyqi dhe Naim Krasniqi në darsem te Kleqkant ne Magure.

  Tags: HALIL, BYTYQI, DHE, NAIM, KRASNIQI, Kleqkant, Magure, Kleqka, Rapsodet, Sharkia

 • Emisioni i 36-të ExpressRozë, mysafire: Era Istrefi

  Emisioni i 36-të ExpressRozë, mysafire: Era Istrefi MP3

  Tags: Gazeta Express

 • Reklama Rovena Stefa - Valton Krasniqi

  Reklama Rovena Stefa - Valton Krasniqi MP3

  Arta Bajrami ,Dafina Zeqiri,Hekuran Krasniqi,Mirsa Kerqeli,Gentz,Nora Istrefi, Adelina Ismajli,Zanfina Ismajli, Genta Ismajli, Tuna,Altuna Sejdiu,Ingrid Gjoni,Flori ...

  Tags: alternative