Nusret Kurtishi Ramazani

Loading...
 • Nusret Kurtishi - Ramazani 2011 - (official)

  Nusret Kurtishi - Ramazani 2011 - (official) MP3

  FACEBOOK: https://www.facebook.com/nusretkurtishi.official Albumi: Ramazani..(2011) Këndoi: Nusret Kurtishi Teksti: Hasbi Ahmeti (Therra) Dizajni: Bunjamin ...

  Tags: 2011, 2013, onair, onairmusic, albania, official, shqip, albanian, KURTISHI, new, onairmusic2015, Nusret, Ramazani, music, YouTube, kosovo, video, kosova

 • Nusret Kurtishi - Ramazani 2008 (official)

  Nusret Kurtishi - Ramazani 2008 (official) MP3

  Albumi All-llahu Ekber 2008 Këndoi: Nusret Kurtishi Vokalet Përcjellëse: Grupi Hajat Teksti: Nusret Kurtishi Dizajni: Bunjamin Kurtishi Studio: Eroll Jakupi.

  Tags: albania, 2013, kosova, kosovo, albanian, video, onair, onairmusic, official, shqip, new, music, onairmusic2015

 • Nusret Kurtishi - S

  Nusret Kurtishi - S'ka iftar e as syfyr (official video ) 2014 MP3

  FACEBOOK: https://www.facebook.com/nusretkurtishi.official Interpreton: Nusret Kurtishi Teksti: Hazbi Ahmeti (Therra) Melodia: Hazbi Ahmeti & Mevlan Kurtishi ...

  Tags: Hazbi Thera, Adem Ramadani, Ibrahim Tatlises, Meda, Gold Ag, Tingulli 3nt (Musical Artist), Mentor Kurtishi, Ermal Fejzullahu, Sabri Fejzullahu, Tuna, Genta Ismajli, MC kresha, Enis Rama, Ekrem Avdiu, Ilahije 2014, Ilahije Shqip, Ilahije 2015, Islam, Musliman, Sinan Hoxha, Shpat Kasapi, Nusret Kurtishi, Hazbi Therra, Humor 2014, Gena, Labi, Samsung, Iphone, A ka taube, Lufta per Allah, Oj Medine, Mevlan Kurtishi, Ramazani, Teravija, Sadullah Bajrami, Thirrja Islame

 • Nusret Kurtishi - Ramazani (Live 2013)

  Nusret Kurtishi - Ramazani (Live 2013) MP3

  Nusret Kurtishi dhe Mevlan Kurtishi live në hapjen solemne të xhamisë "Ebu Bekr" (Shkup)... https://www.facebook.com/nusretkurtishi.official ...

  Tags: onairmusic2015, albanian, music, video, albania, official, kosova, onairmusic, kosovo, 2013, new, shqip

 • Nustret kurtishi - Ramazani (2015)

  Nustret kurtishi - Ramazani (2015) MP3

  Mir se erdhe Ramazan.
 • Nata e Kadrit Nusret Kurtishi "Ska iftar e as syfyr" Ramazan 1435/2014

  Nata e Kadrit Nusret Kurtishi "Ska iftar e as syfyr" Ramazan 1435/2014 MP3

  Nata e Kadrit Nusret Kurtishi "Ska iftar e as syfyr" Ramazan 1435/2014 Xhamia Allaxha Shkup 25/07/2014 https://www.facebook.com/allaxha Përhape ...

  Tags: Ramadan (Month), Xhenneti, disa, fjale, rreth, xhehenemit, Llokman, Kamberi, ders, ligjerat, Adem, Idris, Islam, Medina, Sami, Yusuf, Ramadan, Xhennet, Beautiful, Ilahije, shqip, drejta, baskeshortore, ilahije, namazi, isra, miraxhi, Isra, And, Imam, Meca, Muhammad, Quran, Nasheed, Convert, Mecca, Arabic, Saudi, Holy, Ahmad, Ibrahim, Debate, Truth, Abdullah, Paradise, Rahman, punet, qelin, dyert, xhennetit, Albania, mos u lodhni mas, dunjase, ne, pritje, te, radareve, allahut, shoqeria, per, allah, edukata, traditat, duhet, ramazan, 2013

 • Ilahi Shqip Nga:Nusret Kurtishi - Ramazani

  Ilahi Shqip Nga:Nusret Kurtishi - Ramazani MP3

  Nusret Kurtishi - Ramazani.
 • Nusret Kurtishi - Ramazani Live në Çair 2011 - (official)

  Nusret Kurtishi - Ramazani Live në Çair 2011 - (official) MP3

  Shkup Çair 2011.

  Tags: new, official, Chair, onair, onairmusic2015, albanian, video, onairmusic, Ramazani, music, 2013, Nusret, albania, kosova, shqip, kosovo, YouTube, Kurtishi

 • Nusret Kurtishi - Kendo oj zemra ime (official video 2015)

  Nusret Kurtishi - Kendo oj zemra ime (official video 2015) MP3

  Falënderimet dhe nderimet i takojnë, Zotit të Gjithmbarshëm dhe të Plotfuqishëm, Atij që çdo gjëje i jep shkas, shpirt dhe orientim. Përshëndetjet tona i shkojnë ...

  Tags: sinan hoxha, pandora, enis rama, sonte falet teravia, kurban bajrami, nustret kurtishi, mevlan kurtishi, ertan shakiri, adem ramadani, shefqet krasniqi, hazbi therra, tetova, radio pendimi, shyhrete behluli, sabri fezullahu, fiter bajrami, shkupi, onairmusic2015, gold ag, ramazani, meda

 • Nusret Kurtishi - Ramazani (Ilahi Shqip)

  Nusret Kurtishi - Ramazani (Ilahi Shqip) MP3

  Nusret Kurtishi - Ramazani (Ilahi Shqip) http://www.ilahishqip.com.

  Tags: nusret kurtishi, ramazani, ilahi shqip

 • Fari Mani & Nusret Kurtishi - Musliman dhe Shqipetar ( Official Video 2016 )

  Fari Mani & Nusret Kurtishi - Musliman dhe Shqipetar ( Official Video 2016 ) MP3

  Teksti: Hazbi Ahmeti ( Therra ) Vokalet: Nusret Kurtishi Studio: Ardian Kastrati Video: Galaktika Pictures By: Bunjamin Kurtishi TEKSTI “ Musliman e Shqipëtar “ I ...

  Tags: hazbi therra, rami ahmeti, adem ramadani, nusret kurtishi, ilahi, ilahi shqip, 2016, 2017, 2014, 2013, 2015, STUPCAT, meda, humor shqip, Albania, Kosovo

 • Nusret Kurtishi - Ramazani Official Video 2014

  Nusret Kurtishi - Ramazani Official Video 2014 MP3

 • Nusret Kurtishi  Ramazani 2011  official

  Nusret Kurtishi Ramazani 2011 official MP3

 • Nusret Kurtishi Trailer 2011 Ramazani - (official)

  Nusret Kurtishi Trailer 2011 Ramazani - (official) MP3

  Albumi Ramazani 2011 Trailer dizajnur nga Bunjamin Kurtishi Administrator kryesor i Nusret Kurtishi't.

  Tags: video, 2013, new, shqip, onairmusic2015, music, kosova, official, albanian, onair, kosovo, onairmusic, albania

 • Nusret Kurtishi - Kaloj Ramazani ( refreni me piano)

  Nusret Kurtishi - Kaloj Ramazani ( refreni me piano) MP3

 • Nusret Kurtishi - Libri i jetës 2011 - (official)

  Nusret Kurtishi - Libri i jetës 2011 - (official) MP3

  Albumi: Ramazani..(2011) Këndoi: Nusret Kurtishi Teksti: Agron Islami Dizajni: Bunjamin Kurtishi.

  Tags: shqip, albania, albanian, video, new, onairmusic2015, official, onair, onairmusic, kosovo, 2013, kosova, libri, music

 • Nusret Kurtishi - S

  Nusret Kurtishi - S'të nderova sa ishe gjall 2011 - (official) MP3

  Albumi: Ramazani..(2011) Këndoi: Nusret Kurtishi Teksti: Mevlan Kurtishi Dizajni: Bunjamin Kurtishi.

  Tags: kosova, 2013, onair, onairmusic, nderova, official, music, onairmusic2015, kosovo, video, albania, ste, new, shqip, albanian