Pashame

Loading...
 • Moron on a Horse ( an example of Pennsylvania

  Moron on a Horse ( an example of Pennsylvania's Shame) MP3

  One moron demonstrates his ignorance, fear and hatred of beautiful animals.

  Tags: Pennsylvania, Live, Pigeon, Flyer, Shoot, NRA, National, Rifle, Association, Cruel, Coward, Corrupt, Moron, Horse

 • PA State Police Misconduct

  PA State Police Misconduct MP3

  First, it is important to understand that SHARK has a great deal of respect for good law enforcement personnel. Society could not get along without these ...

  Tags: Pigeon, Shoot, Pennsylvania, State, Police, Misconduct, Corrupt, Cop

 • Bob Barker

  Bob Barker's Pigeon Shoot TV Ad MP3

  This is a television ad which will begin to air in Pennsylvania on September 10, 2014. The ad exposes the horrific cruelty of pigeon shoots, and is narrated by ...

  Tags: Pennsylvania, Live Pigeon Shoot, Flyer Shoot, NRA, National Rifle Association (Membership Organization), Shotgun, Cruel, Abuse, Dove, Slaughter, Animal, Television Advertisement (Film Genre)

 • Long Version of Racist Rant at Wing Pointe Killing Resort

  Long Version of Racist Rant at Wing Pointe Killing Resort MP3

  This racist rant occurred on February 19, 2011, during a live pigeon shoot at the Wing Pointe canned hunting resort outside Hamburg, Pennsylvania, in very ...

  Tags: Animal, Abuse, Pennsylvania, Live, Flyer, Pigeon, Shoot, Cruel, Corrupt, Coward, Racist, Slur, Hamburg, Berks, County

 • Pennsylvania

  Pennsylvania's Shame is Hunters' Shame MP3

  Take a look at the genetic rejects that enjoy the support of the National Rifle Association.
 • SIDRIT BEJLERI & JULIANA PASHA - ME BESO ! ( Official Video )

  SIDRIT BEJLERI & JULIANA PASHA - ME BESO ! ( Official Video ) MP3

  MUSIC: SIDRIT BEJLERI LYRICS: SIDRIT BEJLERI ARRANGEMENT: SHPETIM SARACI VIDEO BY: SUPERSONIC PRODUCTION - ALEXANDER - 2012 ...

  Tags: sidrit, bejleri, juliana, pasha, me, beso, sidi, juli, Music, Muzike, 2012, Supersonic, Supersonic TV, Albania, Kosovo, Shqiperi, official, shpetim, saraci, eros, ramazoti, alexander, production, onair, shqip, superonic tv, super sonic, kenga magjike, music, albania, shqiperi, kosove, muzike, supersonic, stv, play, Omnia, OmniaMedia

 • Hajredin Pasha (me çifteli) - Renis Biba

  Hajredin Pasha (me çifteli) - Renis Biba MP3

  Kenga e Hajredin Pashes e kenduar ne versionin tradicional me çifteli nga Renis Biba, nje fans i madh i folklorit Shqipetar qe momentalisht jeton ne Angli.

  Tags: kenge popullore, Folk Music (Musical Genre), Hajredin Pasha, Malet e Dibres, Debar, Dibra, Musician (Profession), Music (TV Genre), Sharki

 • Sinan Hoxha & Ermal Fejzullahu - Hajredin Pasha

  Sinan Hoxha & Ermal Fejzullahu - Hajredin Pasha MP3

  Ekskluzivisht nga Super Star Records http://www.facebook.com/SuperStarAlbania.

  Tags: sinan, hoxha, ermal, fejzullahu, muzike, shqip, hajredin, pasha

 • A1 Report - Krujë, Pasha me gratë : Forcojmë rolin tuaj në vendimarrjen lokale

  A1 Report - Krujë, Pasha me gratë : Forcojmë rolin tuaj në vendimarrjen lokale MP3

  Rritja e rolit të gruas në vendimmarrje ka qënë kryefjalë e takimit që kandidati i partisë demokratike për bashkinë e Krujës, Hamdi Pasha, zhvilloi më gratë në ...

  Tags: a1 report

 • A1 Report - Krujë, Hamdi Pasha me të verbrit: Do keni mbështetjen e Bashkisë

  A1 Report - Krujë, Hamdi Pasha me të verbrit: Do keni mbështetjen e Bashkisë MP3

  KRUJË - Personat me paaftësi fizike ishin target grupi i radhës me të cilët zhvilloi një takim kandidati i Partisë Demokratike për Bashkinë e Krujës Hamdi Pasha.

  Tags: a1 report

 • Sidrit Bejleri Juliana Pasha Me Beso! Sidi Fest

  Sidrit Bejleri Juliana Pasha Me Beso! Sidi Fest MP3

 • Musli pasha me Kali te bardh

  Musli pasha me Kali te bardh MP3

  Tags: sulltan, sulejmani

 • Hashim Shala dhe Bejtullah Bajrami - Hajredin Pasha -Rrënjët Tona 6

  Hashim Shala dhe Bejtullah Bajrami - Hajredin Pasha -Rrënjët Tona 6 MP3

  Tags: 06, rrenjet tona, on, Bajrami, oficial, holiday, me, Pasha, folklorike, air, album, shqipe, telephone, 2010, cifteli, 20120926, qifteli, online, Tona, 2012, phone, make, rrenjet tona 2011, new, rrenjet tona 2012, dhe, beta, luftes, Shala, shkurte fejza, shqiptar, Bejtullah, music, ne, official, shkurte fejza rrenjet tona, gadgets, up, folklor, electric, game, Kaos Jom kon djal i mire, Hashim, popullore, onairmusic, folk, games, kenget, shqip, kenge, 2011, kenga, Hajredin, onair, onairmusic2015, tourism, electronic

 • PASHA UNGU ALL OF ME

  PASHA UNGU ALL OF ME MP3

 • AZIZ NDREU - HAJREDIN PASHA

  AZIZ NDREU - HAJREDIN PASHA MP3

  Tags: domje, tirane, kenget, shekullit, legjenda, qiftelis, ndue, shyti, aziz, ndreu, fshati, fshat, topjani, korrosop, bushtric, palushe, gjegje, vasaje, kalaja, dodes, nipqe, lusen, kukes

 • PASHAME...LA..PUTA!

  PASHAME...LA..PUTA! MP3

  La toallita.

  Tags: Cagado, Noche, Toalla, Relog

 • Xhafer Ahmetaj - Hajredin Pasha

  Xhafer Ahmetaj - Hajredin Pasha MP3

 • Djemail CD 2012 N°5 Pasha Me Duj Jaka Official Song Sajo It

  Djemail CD 2012 N°5 Pasha Me Duj Jaka Official Song Sajo It MP3

 • Hajredin Pasha

  Hajredin Pasha MP3

  Hajredin Pasha.