Shkodran Tolaj

Loading...
 • Shkodran Tolaj ft. Shemi (iliret) - Xhamadani i ri (Official Video HD)

  Shkodran Tolaj ft. Shemi (iliret) - Xhamadani i ri (Official Video HD) MP3

  Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Video by MAX Production.

  Tags: shkodrani tolaj xhamadani ri, shkodrani tolaj, shkodrani tolaj shemi iliret x, arkivashqip, shkodrani tolaj shemi iliret, shemi iliret, xhamadani ri, shemi iliret xhamadani ri

 • Shkodran Tolaj & Besjana Mehmeti - Potpuri 01 Xhirimet e Vitit të Ri 2013

  Shkodran Tolaj & Besjana Mehmeti - Potpuri 01 Xhirimet e Vitit të Ri 2013 MP3

 • Shkodran Tolaj -per inatin tim-

  Shkodran Tolaj -per inatin tim- MP3

  Video Klipi i ri 2007 Kenga nga Albumi-per inatin tim-

  Tags: Muzik, Video, Sonte, Dashni, Shqip, Deqan, Dukagjin, Kosova, Shkup, Maqedoni, Shkodra, Shkodrani, Shqiperi, Shqipni, Albanien

 • Shkodran Tolaj  Moshatarja

  Shkodran Tolaj Moshatarja MP3

  Tags: Shkodran, Tolaj, Moshatarja

 • Shkodran Tolaj & Besiana Mehmedi - Programi i Vitit të Ri 2015

  Shkodran Tolaj & Besiana Mehmedi - Programi i Vitit të Ri 2015 MP3

  Programi I Vitit të Ri 2015.
 • Shkodran Tolaj & Besjana Mehmeti - Potpuri 02 Xhirimet e Vitit të Ri 2013

  Shkodran Tolaj & Besjana Mehmeti - Potpuri 02 Xhirimet e Vitit të Ri 2013 MP3

 • Shkodran Tolaj ft. Shemi (iliret) - Xhamadani ri (Official Video HD)

  Shkodran Tolaj ft. Shemi (iliret) - Xhamadani ri (Official Video HD) MP3

  Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip.

  Tags: shkodran tolaj xhamadani ri, shemi (iliret), shkodran tolaj, xhamadani ri, shkodran tolaj shemi (iliret), shemi (iliret) xhamadani ri, arkivashqip

 • Shkodran Tolaj & Besiana Mehmeti - Programi i Vitit të Ri 2016

  Shkodran Tolaj & Besiana Mehmeti - Programi i Vitit të Ri 2016 MP3

  Programi i Vitit të Ri 2016.
 • BESIANA MEHMEDI & SHKODRAN TOLAJ - "Të kam pritur"

  BESIANA MEHMEDI & SHKODRAN TOLAJ - "Të kam pritur" MP3

  Te nderuar miq,shikues dhe komentues!Duke dashur të mos ndërhyjme në pëlqimet dhe komentet tuaja,do t'u luteshim që ato të mos përmbajnë fyerje,fjalor të ...
 • Gold AG feat.Shkodran Tolaj - T

  Gold AG feat.Shkodran Tolaj - T'fala Kosovës MP3

  [email protected]: https://facebook.com/GoldAG.Legend [email protected]: http://instagram.com/arianagushi1986 [email protected]: http://anani-ag.com/

  Tags: xbox, oficial, boy, tourism, games, ag, pc, travel, clothes, doctor, Kaos Jom kon djal i mire, online, boys, ps3, album, sell, ne, coat, video game, 2011, 2012, gold, shopping, electronic, telephone, 20120926, on, Onair, winter, OmniaMedia, man, buy, jeans, up, girl, beta, 360, new, phone, aveeno, onair, tooth, shop, onairmusic2015, teeth, date, Omnia, official, gadgets, women, shqip, woman, make, cool, PC, make-up, girls, funny, men, laptop, holiday, beauty, electric, air, music, game

 • Shqipet e Uskanes LIVE - Shkodran Tolaj, Besiana Mehmedi & Aziz Dervishi

  Shqipet e Uskanes LIVE - Shkodran Tolaj, Besiana Mehmedi & Aziz Dervishi MP3

  Një këngë pas shum vitesh për Uskanen nga artistët Aziz Dervishi, Besiana Mehmedi dhe Shkodran Tolaj, Teksti dhe Muzika: Shkodran Tolaj, Orkestrimi: Burim ...

  Tags: amerik, ritme, kosova, 2016, Top, folklorike, extra, special, shqiperia, OmniaMedia, cameria, 2013, ritmike, tingull, mix, kenge, amerika, dibra, turbo, diaspora, tetova, remix, Best, kercova, Official, Omnia, Songs, hits, nga, hit, fatmir dehari, 2014, popullore, avicra, ne, shqip, bdi kercove, shkupi, Valle, Kosovo, Albania, Feat, koncerti i bdi kercove, Greatest

 • Besjana Mehmeti & Shkodran Tolaj "Kështjella" Nata 1 Festivali i 53-të i Këngës në RTSH

  Besjana Mehmeti & Shkodran Tolaj "Kështjella" Nata 1 Festivali i 53-të i Këngës në RTSH MP3

  Besjana Mehmeti & Shkodran Tolaj "Kështjella" Nata 1 Festivali i 53-të i Këngës në RTSH Eurovision Albania 2015 Kompozitor Adrian Hila Teksti Pandi Laço ...

  Tags: rtsh, Albania, televizion, television, Keshtjella, Besjana, Mehmeti, ShkodranTolaj, Nata, Festivali, RTSH, Eurovision, 2015, Kompozitor, Adrian, Hila, Teksti, Pandi, Orkestroi, Gjergj, Dirigjent, Alfred, Drejtor, artistik, Edmond, Zhulali, Skenariste, Mira, Tuci, Skenografia, Patrizia, Bochonni, -Regjisor, Bledi, Festivalit, Martin, Leka, Radio Televizioni Shqiptar (TV Network)

 • Shkodran Tolaj - Jo s

  Shkodran Tolaj - Jo s'te kam harru- MP3

  Shkodran Tolaj, Jo s'te kam harru Teksti, Valentina Gara Muzika&Orchestrimi, Ilir A.Tolaj.

  Tags: Shkodran, Tolaj, Jo, kam, harru

 • Shkodran Tolaj - Dhe Kendoj Shqipja -

  Shkodran Tolaj - Dhe Kendoj Shqipja - MP3

  EMRAT E DESHMOREVE TE RENE NE KOSHARE: A Gj.Gashi,Xhafer H. Lipkovci,Haxhi Sh Kajolli,Adu Ubejde,Murat Muhamed Ali, Françesko Xh.Bilder,Sali B.

  Tags: Mentor, Thaqi, Cun, Lajqi, Shkodran, Tolaj, Xhevdet, Gashi

 • Shkodran Tolaj & Besiana Mehmedi 01 - Programi i Vitit të Ri 2015

  Shkodran Tolaj & Besiana Mehmedi 01 - Programi i Vitit të Ri 2015 MP3

  Programi I Vitit të Ri 2015.
 • Programi I Vitit të Ri 2014 - Besiana Mehmeti & Shkodran Tolaj 4

  Programi I Vitit të Ri 2014 - Besiana Mehmeti & Shkodran Tolaj 4 MP3

  Programi I Vitit të Ri 2014.

  Tags: programi, vitit, 2014, ri

 • BESJANA MEHMEDI & SHKODRAN TOLAJ - "Te kam pritur" - Çmimi "Nexhmie Pagarusha"

  BESJANA MEHMEDI & SHKODRAN TOLAJ - "Te kam pritur" - Çmimi "Nexhmie Pagarusha" MP3

  Te nderuar miq,shikues dhe komentues! Duke dashur të mos ndërhyjme në pëlqimet dhe komentet tuaja, do t'u luteshim që ato të mos përmbajnë fyerje, fjalor të ...
 • shkodran tolaj  hape zemren 2011

  shkodran tolaj hape zemren 2011 MP3

  Tags: shkodran, tolaj, hape, zemren, 2011

 • BESIANA MEHMEDI & SHKODRAN TOLAJ - IMAGJINO ( KENGA MAGJIKE 2013 )

  BESIANA MEHMEDI & SHKODRAN TOLAJ - IMAGJINO ( KENGA MAGJIKE 2013 ) MP3

  Konkurimi ne Kenga Magjike 2013 Java Dyte Music: Nexhat Mujovi Lyric: Avni Qahili Arrangement: Nexhat Mujovi Publisher: ONAIR All Rights Reserved: Jon ...

  Tags: tolai, onair, tolaj, imagjinon, shkodra, jon, imagjinoj, java, music, Muzike, kenga magjike 2013, kenga, imagjino, Kosovo, shkodran, besiana, besjana, Supersonic TV, Albania, Shqiperi, gjebrea, ardit, onairmusic2015, 2013, onairmusic, Supersonic, dyte, media, mehmeti, magjike, km, dyt, official, Music, ana, mehmedi, anna