Shkurte Fejza Gresa Behluli

Loading...
 • Shkurte Fejza & Gresa Behluli - A je ti ajo?

  Shkurte Fejza & Gresa Behluli - A je ti ajo? MP3

  Onima Media - https://goo.gl/yddi50 Autor: Fatmir Muja Orkestroi: Shpejtim Gashi - Shpeta Viti i realizimit 2012 fmproduction.al.

  Tags: fatmir muja, fm production, fatmiri, muja, text, tekst shkrues, prishtina, tirana, kosova, shqiperia, shqipetar, sinan vllasalihu, sabri fejzullahu, video spote, video, kange, shkurte fejza, shyhrete behluli, kange te vjetra

 • Shkurte Fejza & Gresa Behluli - Fjala jote nënë

  Shkurte Fejza & Gresa Behluli - Fjala jote nënë MP3

  https://www.facebook.com/musicboxalbania.

  Tags: onairmusic2015

 • Shkurte Fejza & Gresa Behluli POTPURI - GEZUAR 2015 - ZICO TV HD

  Shkurte Fejza & Gresa Behluli POTPURI - GEZUAR 2015 - ZICO TV HD MP3

  https://www.facebook.com/ZICOTVHD.

  Tags: music tv, festival, spektakel, celesi muzikor, humor, Kosovo, televizion, albania, Finalja, gjilan, prishtina, tirana, best, new, album, cmimi, tapeti i kuq, red carpet, tallava, popullore, argetuese, balada, hip hop, rep, Zico Company, Edona Memini

 • Shkurta Fejza -Gresa - Nagjia Gezuar 2016 Potpuri ( Eurolindi & Etc )

  Shkurta Fejza -Gresa - Nagjia Gezuar 2016 Potpuri ( Eurolindi & Etc ) MP3

  (C) EuroLindi & ETC. All rights reserved. https://www.facebook.com/eurolindinfm https://www.youtube.com/user/EurolindiNFM Producent - Bujar Avdimetaj.

  Tags: eurolindicontmenagment, kege, dashurie, 2016te, edona, dasmash, gyrbeti, eurolindi, 2016, rifati, nora, gena, per, nuse, ag, greta, astrit, mulaj, kole, oroshi, shpat, kasapi, ylli, demaj, sinani, xhamadani, prive, dikur, femra, dashuria, te, ty, kam, shpirt, zemer, jete, poezi, dashuri, ditelindje, koncert, gezuar, qumili, gazuzi, cima, tululukat, 2015, dvd, muzika, me, eurolindin, shkurte fejza, nagjije fejza, gresa behluli, shkurta nagjija gresa, gezuar 2016, gezuar 2015

 • Shkurta & Gresa - Nëna dhe bija

  Shkurta & Gresa - Nëna dhe bija MP3

 • Shkurte Fejza & Gresa Behluli - Nena dhe bija -Koncert 40 vjetori

  Shkurte Fejza & Gresa Behluli - Nena dhe bija -Koncert 40 vjetori MP3

  Shkurte Fejza & Gresa Behluli - Nena dhe bija -Koncert 40 vjetori Prominent Network.

  Tags: Shkurte Fejza

 • Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli Nena dhe bija

  Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli Nena dhe bija MP3

  Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli Nena dhe bija.

  Tags: Shkurte Fejza, House Music (Musical Genre), Music (TV Genre), albania, Albania (Country)

 • 1 Kafe me Labin - Shkurte Fejza, Gresa Behluli 06.07.2014

  1 Kafe me Labin - Shkurte Fejza, Gresa Behluli 06.07.2014 MP3

 • Shkurte Fejza & Gresa Behluli - Fjala jote Nene 2010

  Shkurte Fejza & Gresa Behluli - Fjala jote Nene 2010 MP3

  Shkurte Fejza & Gresa Behluli nga albumi i ri 100% LIve keng Dasmash.

  Tags: Shkurte, Fejza, Gresa, Behluli

 • Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli HD

  Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli HD MP3

  Tags: Shkurte, Fejza, Folklorike, ciftelija

 • Shkurte Fejza & Gresa Behluli 2010

  Shkurte Fejza & Gresa Behluli 2010 MP3

  Tags: telephone, 2012, gadgets, new, 2011, 2010, 2013, Shkurte, onair, onairmusic, kosova, Fejza, Behluli, oficial, albania, album, video, official, music, albanian, air, 20120926, shqip, electric, Gresa, onairmusic2015, kosovo, ne, on

 • Shkurte Fejza & Gresa Behluli - Nje Flamur ne Maje te Shpis 2010

  Shkurte Fejza & Gresa Behluli - Nje Flamur ne Maje te Shpis 2010 MP3

  Shkurte Fejza & Gresa Behluli Nga Albumi i ri 100% Live Kenge Dasmash.

  Tags: Shkurte, Fejza, Gresa, Behluli

 • Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli  Nena dhe Bija

  Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli Nena dhe Bija MP3

  Tags: Shkurte, Fejza, dhe, Gresa, Behluli, Nena, dhe, Bija

 • Shkurte Fejza & Gresa Behluli - Luni Luni 2010

  Shkurte Fejza & Gresa Behluli - Luni Luni 2010 MP3

  Shkurte Fejza & Gresa Behluli nga Albumi me i ri 2010 100% Live kenge Dasmash.

  Tags: Shkurte, Fejza, Gresa, Behluli

 • Shkurte Fejza & Gresa Behluli - T

  Shkurte Fejza & Gresa Behluli - T'ri e t'reja goj bilbil 2010 MP3

  Shkurte Fejza & Gresa Behluli.

  Tags: Shkurte, Fejza, Gresa, Behluli

 • Shkurte Fejza Gresa Behluli - Fjala jote nënë

  Shkurte Fejza Gresa Behluli - Fjala jote nënë MP3

  Fjala jote nënë.

  Tags: Fjala, jote

 • Shkurte Fejza & Gresa Behluli - Kur ti pash syte me lara & po kendon bilbili 2010

  Shkurte Fejza & Gresa Behluli - Kur ti pash syte me lara & po kendon bilbili 2010 MP3

  Shkurte Fejza & Gresa Behluli albumi i ri 2010 100% Live keng Dasmash.

  Tags: Shkurte, Fejza, Gresa, Behluli

 • Shkurte Fejza & Gresa Behluli - Per gezim ne Valle 2010

  Shkurte Fejza & Gresa Behluli - Per gezim ne Valle 2010 MP3

  Shkurte Fejza & Gresa Behluli.

  Tags: Shkurte, Fejza, Gresa, Behluli