Unikkatil Diss

Loading...
 • Unikkatil - Diss Hysenit (Lyrics)

  Unikkatil - Diss Hysenit (Lyrics) MP3

  Unnikatil - Diss Hyssen.
 • UniKKatiL - Diss Hysen ( Official Video )

  UniKKatiL - Diss Hysen ( Official Video ) MP3

  Diss Hysen by Unikkatil.

  Tags: Unikkatil (Musical Artist), Gangsta Rap (Musical Genre)

 • Unikkatil diss D.U.D.A (2015)

  Unikkatil diss D.U.D.A (2015) MP3

  Një mix per qejfin e fansave tKatilit.#TBA4LIFE.

  Tags: diss, duda, gg army, TBA, unikkatil, Rebel, New, 2015, Aka, Gangsta Rap (Musical Genre), Mix, Albania, Remix, Humor, Feat, Fest, Dance, Kosovo, Aka People (Ethnicity), Disco, Midnight, Valle, Extended, Club Mix, Vocal, Anime Mix, Dub, Mega, babloki, kolona, Hip Hop Music (Musical Genre)

 • unikkatil tba Dmc - Diss OTR Noizy.

  unikkatil tba Dmc - Diss OTR Noizy. MP3

  https://ww...

  Tags: Dmc, Diss, OTR, Noizy

 • Unikkatil diss D.U.D.A (2016)

  Unikkatil diss D.U.D.A (2016) MP3

  Një mix per qejfin e fansave tKatilit.Presum qe me kall ket ver me naj hit t'ri. #TBA4LIFE.
 • Mc Kresha diss Unikkatil (Official video 2015)

  Mc Kresha diss Unikkatil (Official video 2015) MP3

  Unikkatil diss Mc kresha https://www.youtube.com/watch?v=nFo9eD5ir5s gold ag diss unikkatil https://www.youtube.com/watch?v=db83lMgTUWU.

  Tags: unikkatil mos t vjen inati, Unikkatil (Musical Artist), Mc Kresha (Musical Artist), Open World (Video Game Genre)

 • Unikkatil TBA - Per Qato ja kthen pergjigjen Getit dhe Dudes (Diss)

  Unikkatil TBA - Per Qato ja kthen pergjigjen Getit dhe Dudes (Diss) MP3

  Facebook➡ https://www.facebook.com/pages/Gjon-YT/480884638614607?fref=ts Youtube➡ https://m.youtube.com/channel/UCS3AQ3... Instagram➡ ...

  Tags: Unikkatil (Musical Artist), Hip Hop Music (Musical Genre), Rapping (Literature Subject)

 • Rebel a.k.a Unikkatil - Ju Ha Per Sgjalli (Prince Double H Diss)

  Rebel a.k.a Unikkatil - Ju Ha Per Sgjalli (Prince Double H Diss) MP3

  Tags: Rebel, Unikkatil, Ju, Ha, Per, Sgjalli, (Prince, Double, Diss), unikkatil, unikatil, shqep, shqip, kanibal, azem, musque, albania, albanai, albanaise, mafia, albanian, albanie, albani, kosovo, kosova, kosovar, kosovan, serbie, serb, serbes, serbe, serbian, kosov, musique, muzik, rap, hip, hop, ip, op, shqiptar, shipe, terorist, teroriste, violance

 • Noizy - Diss " Unikkatil " ( Official Song / HQ )

  Noizy - Diss " Unikkatil " ( Official Song / HQ ) MP3

  Njëri prej diss-ave të parë nga repperi " Noizy " ndaj Repper-it tjetër " Unnikatil ". © | zвανιтυ тν | ... | ωωω.zвανιтυ-αl.тк |

  Tags: Noizy, diss, Unikkatil (Musical Artist), otr, Po sikur, Gunz UP, Shqip, Albania (Country), Kosovo (Countries), Rap Shqip, Blocka, zanfina, Duda, GG Army

 • Unikkatil - Kur vij nshpi tone (Diss BabaStars Tingulli 3nt & Noizy ) 2012

  Unikkatil - Kur vij nshpi tone (Diss BabaStars Tingulli 3nt & Noizy ) 2012 MP3

  Facebook:http://on.fb.me/O87WdA Fanpage:http://on.fb.me/xIzfDZ Google+:http://bit.ly/OowVu9.

  Tags: Unikkatil, Kur, vij, nshpi, tone, Diss, BabaStars, Tingulli, 3nt, Noizy, 2012

 • Unikkatil diss hysen Live ne stadiumin e Prishtines

  Unikkatil diss hysen Live ne stadiumin e Prishtines MP3

  Ne stadiumin e prishtines 15 korrik 2012 Koncerti i TBA dhe unikkatilit !Diss hysenit live! Nuk ka ma TBA !!! Vetem Unikkatili din me kall ashto dhe fansat e tij qe ...

  Tags: unikkatil, tba, diss hysen, presioni, jetoni, klepto, cyanide, b52, Albania, Kosovo, muzik, rep, hip hop ship, Fest, best, bronx, shqiptar, kosova, shqipria, albania, live, Concert, Performance, Ever, Friend, Hip Hop (Exhibition Subject)

 • Unikkatil - (DISS REMIX) Tingullit Trent & Ledri Vula (2014)

  Unikkatil - (DISS REMIX) Tingullit Trent & Ledri Vula (2014) MP3

  REMIX BY : FE ENTERTAINMENT OFFICIAL.

  Tags: Remix (Industry)

 • Unikkatil Diss Hysen Live

  Unikkatil Diss Hysen Live MP3

  Per krejt fansat e Unikkatilit!! Kan me ardh edhe tjera video vetem per fansat e Kingut! Nese ju pelqen kjo Video bane Like edhe Subscribe! TBA.

  Tags: TBA, Unikkatil, Albania, Kosovo, Concert, Fribourg, Live, Shota, Diss hysen, Rebel, aka, hip hop music, shqiponjat, eagles, per qato, prishtina, gjakova, presheva, prizren, peja, ferizaj, tirana

 • Rebel a.k.a UnikkatiL - Diss Hysen ( Koncert n

  Rebel a.k.a UnikkatiL - Diss Hysen ( Koncert n'Prishtin ) MP3

  Behuni fan ne faqen zyrtare : http://www.facebook.com/ViktorPalokaj123.

  Tags: uNIkK

 • DISS HYSEN Unikkatil & TBA ne Stadiumin e Prishtines 15 Korrik 2012

  DISS HYSEN Unikkatil & TBA ne Stadiumin e Prishtines 15 Korrik 2012 MP3

  DISS HYSEN Unikkatil & TBA ne Stadiumin e Prishtines 15 Korrik 2012. Kanga e fundit e Unikkatilit qe e ka kall edhe ja ka shti flaken. DISSSSSSS HYSENNNN.

  Tags: Diss Hysen, Unikkatil, TBA, Shqipet e pergjakshme, Presioni, Baruti, Jetoni, Kllepto, Stadiumi Prishtines, 15 Korrik 2012, shqipe, Powow Entertainment, Kuq e Zi, Shota, me kall edhe me ja shti flaken, KING, Live, live music

 • Unikkatil kthen diss-in Bali G

  Unikkatil kthen diss-in Bali G MP3

  Facebook:http://www.facebook.com/YOUNGENNDRIT.

  Tags: Unikkatil, kthen, diss, in, Bali, G

 • Rebel a.k.a. Unikkatil - Ju Ha Per S

  Rebel a.k.a. Unikkatil - Ju Ha Per S'gjalli (Hysen diss) MP3

  Official Page https://www.facebook.com/viktorpalokaofficialpage.

  Tags: Rebel, Unikkatil, Ju, Ha, Per, Hysen, diss

 • Prince Double H  Diss Unikkatil 2013(Official Video)

  Prince Double H Diss Unikkatil 2013(Official Video) MP3

 • nojzy - duda -diss unikatil

  nojzy - duda -diss unikatil MP3

  I created this video with the YouTube Video Editor (http://www.youtube.com/editor)

  Tags: YouTube Editor

 • Unikkatil Diss Hysen Lyrics

  Unikkatil Diss Hysen Lyrics MP3

  Follow Me http://www.facebook.com/kimihack.isufi.