Www Elvana Gjata Com

Loading...
 • Elvana Gjata - Love me (Official MobilePhoneVideo) ft. Bruno

  Elvana Gjata - Love me (Official MobilePhoneVideo) ft. Bruno MP3

  Music video for Love me (Official MobilePhoneVideo) ft. Bruno performed by Elvana Gjata. Site: http://www.threedots.al Facebook: ...

  Tags: Love, me, (Official, MobilePhoneVideo), Elvana Gjata, Bruno, Pop, Single, vydia, 2015, Threedots Productions, Flori Mumajesi, music, music video, vevo

 • Elvana Gjata - Kuq e zi je ti ft. Flori

  Elvana Gjata - Kuq e zi je ti ft. Flori MP3

  Composer : Flori Mumajesi. Lyrics: Flori Mumajesi. Audio Production : Threedots Productions. https://www.facebook.com/www.threedots.al Video Production ...

  Tags: Kuq e zi je ti, Elvana Gjata, Flori, Pop, Single, vydia, 2015, Digitalb, Threedots Productions, Flori Mumajesi, music, music video, vevo

 • Elvana Gjata - 10 POP BALADS MIX (Audio)

  Elvana Gjata - 10 POP BALADS MIX (Audio) MP3

  Music by Flori Mumajesi Anonim Dhe zemra ndal Si une Ku jeton dashuria ime As ti Vetes Pak nga pak Nuk jane me Me ty Mengjesi kesaj here All rights owned ...

  Tags: 10 POP BALADS MIX (Audio), Elvana Gjata, Pop, 10 POP BALADS MIX, vydia, 2015, Threedots Productions, Flori Mumajesi, music, music video, vevo

 • Elvana Gjata - Anonim (Acoustic Live Session)

  Elvana Gjata - Anonim (Acoustic Live Session) MP3

  Music : Flori Mumajesi Lyrics : Flori Mumajesi & Elvana Gjata Director: Flori Mumajesi Video By : Pro Video All copyrights owned by Threedots Productions ...

  Tags: Anonim, (Acoustic, Live, Session), Elvana Gjata, Classical, Acoustic Live Session, vydia, 2014, Threedots Productions, Flori Mumajesi, Pro Video, Threedots Producitons, Forjan Mumajesi, music, music video, vevo

 • Elvana Gjata - Vetes

  Elvana Gjata - Vetes MP3

  Music : Flori Mumajesi Music video by : Pixels Productions All copyrights owned by Threedots Productions Music video for Vetes performed by Elvana Gjata.

  Tags: Vetes, Elvana Gjata, Pop, vydia, 2014, Threedots Productions, Pixel, Flori Mumajesi, music, music video, vevo

 • Elvana Gjata - Disco Disco ft. Kaos

  Elvana Gjata - Disco Disco ft. Kaos MP3

  Music : Flori Mumajesi Music video by : Pro Video Music video for Disco Disco ft. Kaos performed by Elvana Gjata. Site: http://www.thredots.al Facebook: ...

  Tags: Disco Disco, Elvana Gjata, Kaos, Pop, Single, vydia, 2014, Threedots Productions, Flori Mumajesi, Fori Mumajesi, music, music video, vevo

 • Elvana Gjata - Gjaku im

  Elvana Gjata - Gjaku im MP3

  Composer :Flori Mumajesi Lyrics :Dalina Buzi Video by :Pro Video Music video for Gjaku im performed by Elvana Gjata. Site: http://www.thredots.al Facebook: ...

  Tags: Gjaku im, Elvana Gjata, Pop, Single, vydia, 2014, Threedots Productions, Pro Video, Flori Mumajesi, music, music video, vevo

 • Elvana Gjata - Beso ft. 2 PO 2

  Elvana Gjata - Beso ft. 2 PO 2 MP3

  Composer :Flori Mumajesi Lyrics :Flori,Elvana,2PO2 Video by : Max Production All copyrights owned by Threedots Productions Music video for Beso ft. 2 PO 2 ...

  Tags: Beso, Elvana Gjata, 2 PO 2, Pop, Single, vydia, 2014, Threedots Producitons, Threedots Productions, None, Flori Mumajesi, music, music video, vevo

 • Elvana Gjata ft Flori Mumajesi - Kuq e zi je ti, 31 Maj 2015 - Top Fest 12 Finale

  Elvana Gjata ft Flori Mumajesi - Kuq e zi je ti, 31 Maj 2015 - Top Fest 12 Finale MP3

  Tags: top channel albania, Top Fest 12 Finale, 31 Maj 2015, Elvana Gjata ft Flori Mumajesi - Kuq e zi je ti

 • Elvana Gjata

  Elvana Gjata MP3

  Tags: Elvana, Gjata

 • Elvana Gjata - Afer dhe larg

  Elvana Gjata - Afer dhe larg MP3

  Composer :Flori Mumajesi Lyrics :Flori Mumajesi Video by :Pro Video Music video for Afer dhe larg performed by Elvana Gjata. Site: http://www.thredots.al ...

  Tags: Afer dhe larg, Elvana Gjata, Pop, Single, vydia, 2014, Threedots Productions, Pro Video, Flori Mumajesi, music, music video, vevo

 • Elvana Gjata - Pak nga pak (Acoustic Live Session)

  Elvana Gjata - Pak nga pak (Acoustic Live Session) MP3

  Music : Flori Mumajesi Lyrics : Flori Mumajesi Director: Flori Mumajesi Video By : Pro Video All copyrights owned by Threedots Productions Music video for Pak ...

  Tags: Pak, nga, pak, (Acoustic, Live, Session), Elvana Gjata, Classical, Acoustic Live Session, vydia, 2014, Threedots Productions, Flori Mumajesi, Pro Video, Threedots Producitons, music, music video, vevo

 • Elvana Gjata - 1990 ft. MC Kresha

  Elvana Gjata - 1990 ft. MC Kresha MP3

  Music : Flori Mumajesi Lyrics : MC Kresha & Lyrical Son Director: Andon Hidersha Video By : Pro Video All copyrights owned by Threedots Productions Music ...

  Tags: 1990, Elvana Gjata, MC Kresha, vydia, 2014, Threedots Productions, Flori Mumajesi, Pro Video, Threedots Producitons, music, music video, vevo

 • ELVANA GJATA - JE TI (DIGITALB)

  ELVANA GJATA - JE TI (DIGITALB) MP3

  Facebook: https://www.facebook.com/Digitalb.

  Tags: Elvana Gjata, Digitalb, Je ti, 10 Vjet Digitalb

 • Elvana Gjata - Mengjesi kesaj here (Acoustic Live Session)

  Elvana Gjata - Mengjesi kesaj here (Acoustic Live Session) MP3

  Music : Flori Mumajesi Lyrics : Flori Mumajesi Director: Flori Mumajesi Video By : Pro Video All copyrights owned by Threedots Productions Music video for ...

  Tags: Mengjesi, kesaj, here, (Acoustic, Live, Session), Elvana Gjata, Classical, (Acoustic Live Session), vydia, 2014, Threedots Productions, Flori Mumajesi, Pro Video, Threedots Producitons, music, music video, vevo

 • Elvana Gjata - Si une (Acoustic Live Session)

  Elvana Gjata - Si une (Acoustic Live Session) MP3

  Music : Flori Mumajesi Lyrics : Flori Mumajesi Director: Flori Mumajesi Video By : Pro Video All copyrights owned by Threedots Productions Music video for Si ...

  Tags: Si, une, (Acoustic, Live, Session), Elvana Gjata, Classical, Acoustic Live Session, vydia, 2014, Threedots Productions, Flori Mumajesi, Pro Video, Threedots Producitons, music, music video, vevo

 • Elvana Gjata - As ti (Acoustic Live Session)

  Elvana Gjata - As ti (Acoustic Live Session) MP3

  Music : Flori Mumajesi Lyrics : Flori Mumajesi Director: Flori Mumajesi Video By : Pro Video All copyrights owned by Threedots Productions Music video for As ti ...

  Tags: As, ti, (Acoustic, Live, Session), Elvana Gjata, Classical, (Acoustic Live Session), vydia, 2014, Threedots Productions, Flori Mumajesi, Pro Video, Threedots Producitons, music, music video, vevo

 • Elvana Gjata - Puthe (Official Video HD)

  Elvana Gjata - Puthe (Official Video HD) MP3

  Official by Elvana Gjata Facebook - facebook.com/elvanagjatazyrtare Twitter - twitter.com/GjataElvana Instagram - http://instagram.com/elvanagjataaaa ...

  Tags: elvana gjata, elvana gjata puthe, elvana gjata afer dhe larg, elvana gjata disco disco, flori mumajesi me zemer, flori lule lule, elvana gjata fake, elvana gjata kudo qe jam, Elvana Gjata, Music, Flori Mumajesi, Kledi Bahiti Jemi bashke, Klajdi Haruni Mamica, Elvana Gjata 1990, Disko Elvana Gjata Disko, Elvana Gjata Afer dhe Larg, Flori Ke, Flori mumajesi ta boja me drita, Klajdi Haruni Lozonjare, Klajdi Haruni Beqari, Klajdi Haruni Magdalena

 • Elvana Gjata - Me Ty (Official Video) [NEW SONG 2011]

  Elvana Gjata - Me Ty (Official Video) [NEW SONG 2011] MP3

  My Fan Page http://www.facebook.com/MusicIsMyDrog Elvana Gjata - Me Ty (Official Video) [NEW SONG 2011] Elvana Gjata - Me Ty (Official Video) Elvana ...

  Tags: Elvana, Gjata, Me, Ty, Official, Video, song, new, albania, new song, love song, sad