Yjet E Panjohur

Loading...
 • Yjet e Panjohur - Me Kujto

  Yjet e Panjohur - Me Kujto MP3

  Teksti : Roni Florian Zyka. Facebook : https://www.facebook.com/Yjet.Panjohur.official.

  Tags: yjet, panjohur, top, fest, te, dua, tekst, sakte, zemer, los, rebujitos, un, bonito, final, marina, luana, 3msc, io, panjohur3MSC, Tre, metri, google, channel, chat, msn, yahoo, sopra, il, cielo, Riccardo, view, Scamarcio, italia, Music, mamica, Video, Montaggi, flori, Laura, rtsh, esc, euro, song, contest, ezel, klan, Pausini, trishtimi, youtube, tirana, Anime, Love, you, American, Idol, Eurovizion, rihanna, cry, fjalet, lyrics, Eminem, 50, Cent, Italia, Japan, Open, Theme, ytp, Seiya, Bunny, Sailor, Moon, radio, ool, Great, melody, guitar, noizy

 • Yjet e Panjohur - Fjalet qe s

  Yjet e Panjohur - Fjalet qe s'ti thash MP3

  Teksti - Roni Florian Zyka . Facebook : https://www.facebook.com/Yjet.Panjohur.official. Ti qaje une s'e besoja ti vuaje une s'e kuptoja ndaj beja sikur s'te njihja ...

  Tags: te, dua, 3msc, io, yjet, panjohur, me, kujto, zemer, un, bonito, final, panjohur3MSC, Tre, metri, google, channel, chat, msn, yahoo, sopra, il, cielo, Riccardo, view, Scamarcio, italia, Music, Video, Montaggi, Laura, rtsh, esc, euro, song, contest, Pausini, youtube, tirana, Anime, Love, you, American, Idol, Eurovizion, rihanna, cry, tekst, fjalet, lyrics, Eminem, 50, Cent, Italia, Japan, Open, Theme, ytp, Seiya, Bunny, Sailor, Moon, top, radio, ool, Great, love, melody, guitar

 • yjet e panjohura - trishtimi

  yjet e panjohura - trishtimi MP3

  yjet e panjohura - trishtimi.

  Tags: yjet, e, panjohura, trishtimi, albania, shqip, nardi, p2palbania, kosova, tirona

 • Yjet e Panjohur - Mendoj per Ty ( New 2015 )

  Yjet e Panjohur - Mendoj per Ty ( New 2015 ) MP3

  https://www.fb.com/Yjet.Panjohur.official.
 • Yjet e Panjohur - Lamtumire

  Yjet e Panjohur - Lamtumire MP3

  Facebook : https://www.facebook.com/Yjet.Panjohur.official.

  Tags: yjet, panjohur, youtube, google, yahoo, msn, hotmail, live, top, albania, radio, portokalli, cani, festival, channel, RnB, Lamtumire, Albania, te, them, por, jo, Panjohura, rap, hip, hop, west, side, east, cost, Yje, Shqiperi, Muzik, big brother, Entertainment, Film, Kosove, Top, Level, Ok, Nice, Cool, Great, love, song, melody, guitar, the voice of albania, x-factor albania

 • Yjet e Panjohur - Hesht [ Official Clip - New 2016 ]

  Yjet e Panjohur - Hesht [ Official Clip - New 2016 ] MP3

  Teksti - Roni Florian Zyka . Facebook : https://www.facebook.com/Yjet.Panjohur.official.

  Tags: Me Kujto, mekujto, panjohur yjet, dashuri, top, kenga magjike, cifti simpatik, flori, mumajesi, stresi, otr, noizy, enca, babastars, arkiva, shqip, show, biz, stine, voice, xfactor, albania, panjohur3msc, kuq e zi, luana, marina, te, dua, zemer, ezel, klan, bidaai, esc, youtube, tirana, lyrics, eminem, japan, italia, open, theme, seiya, sailor, moon, radio, nice, channel, trishtimi

 • Yjet e Panjohur - TAKIMI ( Me Tekst - Lyrics )

  Yjet e Panjohur - TAKIMI ( Me Tekst - Lyrics ) MP3

  Facebook : https://www.facebook.com/Yjet.Panjohur.official.

  Tags: Me Kujto, yjet, panjohur, voice, albania, hip, hop, hip hop, shqip, estrada, diss

 • Yjet e Panjohur - Une dhe Ti

  Yjet e Panjohur - Une dhe Ti MP3

  Teksti - Roni Florian Zyka . Facebook : https://www.facebook.com/Yjet.Panjohur.official.

  Tags: Yjet e Panjohur 2014 New, eminem, dr dre, rnb, hit music, me kujto, yjet, panjohur

 • Yjet e panjohur-Trishtimi( lyric)

  Yjet e panjohur-Trishtimi( lyric) MP3

  Nese per ty s'kam qare me shume se veç nje çast nje puthje e lene pergjys sa fjale dhe lote me pas... ...Sikur te jem... Trishtim sa shume shpresoj sikur... te sjell ...

  Tags: youmake mehappy

 • Yjet E Panjohur - Vajzat e mbara

  Yjet E Panjohur - Vajzat e mbara MP3

  Tags: Yjet, Panjohur, Vajzat, mbara

 • Yjet e Panjohur -Si dy te huaj (me tekst te sakte)

  Yjet e Panjohur -Si dy te huaj (me tekst te sakte) MP3

  Shiko kengen e re : http://www.youtube.com/watch?v=yM5l1DTi9qQ Faqja Zyrtare ne Fb : https://www.facebook.com/Yjet.Panjohur.official Strofe 1 Sa here qe ...
 • Yjet e panjohur - Lamtumire

  Yjet e panjohur - Lamtumire MP3

  AlbatradePlus (c)
 • Yjet e Panjohur - Nastradini

  Yjet e Panjohur - Nastradini MP3

  New 2014.

  Tags: yjet, me kujto, une dhe ti, hit music, Albania (Country), IPhone 5 (Mobile Phone), Eurosong (TV Program), Eminem (Record Producer), 50 Cent (Musical Artist)

 • Yjet e Panjohur - Une dhe Ti

  Yjet e Panjohur - Une dhe Ti MP3

  Subscribe per kenge te reja ♥ Yjet e Panjohur - Une dhe Ti ( Olta dhe Oni ) ♥ LIKE ••▻ https://www.facebook.com/Yjet.Panjohur.official.

  Tags: Yjet e Panjohur, panjohur, yjet e panjohur, fjalet qe sti thash, YJET E PANJOHUR, me kujto, iphone, samsung, top fest 10, festival, rtsh, klan, live music, hit, the voice of, x factor

 • Yjet e Panjohur - Me Mungon

  Yjet e Panjohur - Me Mungon MP3

  Subscribe.

  Tags: youtube, google, search, new, song, festival, yjet e panjohur, me kujto, si dy te huaj, fjalet qe sti thashe, hit, une dhe ti

 • Yjet e Panjohur - Mirdita

  Yjet e Panjohur - Mirdita MP3

  Facebook : https://www.facebook.com/Yjet.Panjohur.official.

  Tags: yjetepanjohur, mekujto, hesht, stresi, diss, noizy, shqip, voicealbania, hiphop, eminem, 2pac, dre, albania, tba, respect, pint, kresha, lyrical, ledri, vula, era, arkivashqip, new

 • Yjet e Panjohur - Hijenat  [ Me Tekst - Video Lyrics ]

  Yjet e Panjohur - Hijenat [ Me Tekst - Video Lyrics ] MP3

  https://www.facebook.com/Yjet.Panjohur.official.

  Tags: Yjet e Panjohur, kujto, trishtim, top channel, thevoice, voice, albania, love, dashuri, noizy, noizy otr, gold ag, b2n, revolt klan, rebel, unikkatil, gangsta, otr, ledri vula, era, istrefi, dafina, zeqiri, stresi, flori, mumajesi, stine, three, dots