Zaimina Vasjari

Loading...
 • Zaimina Vasjari ft. Blasta - Me u kthy (Official Video HD)

  Zaimina Vasjari ft. Blasta - Me u kthy (Official Video HD) MP3

  Music: Elgit Doda Lyric: Rozana Radi & Blasta Image Director: Joni Peci Video: Max Production https://www.facebook.com/MAXProductionAL/?ref=hl ...

  Tags: me kthy, zaimina vasjari, blasta, zaimina vasjari blasta, zaimina vasjari me kthy, blasta me kthy, zaimina vasjari blasta me kthy

 • Zaimina Vasjari - I Kom

  Zaimina Vasjari - I Kom MP3

  Publisher: ONAIR Facebook: https://www.facebook.com/ZaiminaVasjari Teksti: Zaimina Vasjari Music: Stine Records Video: Max Production LYRICS: Me duket ...

  Tags: zaimina vasjari, i kom, zaimina vasjari i kom, zajmina vasjari i kom, zaimina, vasjari, hot video, new video, 2013, videklipe, shqip, onair, zajmin, zajmina, klip i ri, sexy, kosovo, kosova, prishtina, tirana, shqiperia, summer hit 2013, summer hits 2013, albanian hits 2013, hitet verore, megahit, hiti, hit, Omnia, OmniaMedia, ikom, i kam, kam, kom, new, zajmina vasjari 2013, zaimina vasjari 2013, vajsari, lyrics, tekst, teksti, me tekst, lyric, text

 • Zaimina Vasjari - Po ta dija

  Zaimina Vasjari - Po ta dija MP3

  Music video for Po ta dija performed by Zaimina Vasjari. Site: http://www.threedots.al Facebook: https://www.facebook.com/threedotsalbania Copyright (C) 2014 ...

  Tags: Po ta dija, Zaimina Vasjari, Pop, PO ta dija, vydia, 2014, Threedots Productions, Max Production, Flori Mumajesi, music, music video, vevo

 • Zaimina Vasjari - Shume

  Zaimina Vasjari - Shume MP3

  Music video for Shume performed by Zaimina Vasjari. Facebook: https://www.facebook.com/threedotsalbania Copyright (C) 2014 Threedots Productions.

  Tags: Shume, Zaimina Vasjari, Pop, Shum, vydia, 2014, Threedots Productions, Flori Mumajesi, music, music video, vevo

 • Oktapod - Rrefehet Zaimina Vasjari - 15 Maj 2015 - Vizion Plus - Talk Show

  Oktapod - Rrefehet Zaimina Vasjari - 15 Maj 2015 - Vizion Plus - Talk Show MP3

  http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV Ne dhomen e rrefimit me Zaimina Vasjari. Zaimina ne moshen 16 ...

  Tags: oktapod, talk show, late night show, turjan hyskaj, gerti selenica, show, vizion plus, tendence, okta2015, zajmina vasjari, kengetare, modele, miss, seksi, femer, skena, oktapod - rrefehet zaimina vas, vizion plus - talk show

 • 60 SEKONDA: ZAIMINA VASJARI

  60 SEKONDA: ZAIMINA VASJARI MP3

  Gazetare: Maki Bajrami Kamera: Lirak Stublla Montazhi: Dren Spahiu Vizioni: http://www.prive.al/

  Tags: te, onairmusic, javes, emision, fansa, per, thenat, inteviste, intervista, priveja, new, pa, onairmusic2015, prive

 • Zaimina Vasjari feat Cekic - Bardh e zi (Official Video)

  Zaimina Vasjari feat Cekic - Bardh e zi (Official Video) MP3

  Zaimina Vasjari feat Cekic - Bardh e zi Video: ASHA Music: Str8dope hair&makeup: Elona Balaj Styling: Zaimina.

  Tags: vajsari, str8dope, bardh e zi, kosova, zaimina, apokalips, music, albania, po ta dija, onairmusic2015, cekic, 2012, blero, zajmina, dance

 • Zaimina Vasjari Facebook (Official Video)

  Zaimina Vasjari Facebook (Official Video) MP3

  Official Audio by Zaimina Vasjari Facebook - https://www.facebook.com/ZaiminaVasjari.

  Tags: Zaimina, Vasjari, Facebook, 2009, by, Gentian, Ferhati, YouTube, onair, shqip, Zajmina, zajmina vasjari facebook, zaimina vasjari facebook, zaimina facebook, zajmina facebook, klip, videoklipe, Omnia, OmniaMedia

 • Zajmina ft. Blero - Vec ti (Official Video)

  Zajmina ft. Blero - Vec ti (Official Video) MP3

  AlbatradePlus (c)
 • ZAJMINA VASJARI - DO PI ( KENGA MAGJIKE 2012 )

  ZAJMINA VASJARI - DO PI ( KENGA MAGJIKE 2012 ) MP3

  Konkurimi ne Kenga Magjike 2012 Java 2 Music: Edlir Begolli Lyric: Edlir Begolli Arrangement: Edlir Begolli Publishing : Super Sonic Shpk All Rights Reserved ...

  Tags: zajmina, zaimina, do, pi, km, kenga, magjike, kenga magjike 2012, Music, Muzike, 2012, Supersonic, Supersonic TV, Albania, Kosovo, Shqiperi, official, java, dyte, Omnia, OmniaMedia

 • Perralle me Tupan - Zaimina Zajmina Vasjari dhe Kastro Zizo

  Perralle me Tupan - Zaimina Zajmina Vasjari dhe Kastro Zizo MP3

  Musafir special: Zajmina Zaimina dhe Kastro.

  Tags: perralle, bejta, valon, telephone, games, kosovare, kryeministri, asllani, me, online, butrinti, perrall, emisioni, tupan, maloku, humor, shqiptare, onairmusic, album, electronic, up, moleri, bibe, kosova, biba, valon maloku, 2011, gulla, 2012, fedi, game, shumaheri, prrall, dragic, 20120926, hajgare, on, mixha, OmniaMedia, mala, bib, pral, ne, sho, beta, new, phone, onair, shou, show, onairmusic2015, azem, Omnia, official, gadgets, Prrall, shqip, emisionet, make, vala, oficial, valamala, electric, shumi, air, music

 • Zaimina Vasjari - Me sy te penduar - ÇELESI MUZIKOR 4

  Zaimina Vasjari - Me sy te penduar - ÇELESI MUZIKOR 4 MP3

  'ÇM 2010' KS AL MK - 4 maj.

  Tags: Zaimina, Vasjari, me, sy, penduar, tourism, holiday, Kaos Jom kon djal i mire, beta, game, games, online, electronic, make, up, phone, official, oficial, album, new, 2011, 2012, electric, gadgets, telephone, ne, onair, on, air, music, shqip, 20120926, manele, traditional, muzika, musika, Omnia, OmniaMedia

 • Zaimina Vasjari - Do pi (Official Audio)

  Zaimina Vasjari - Do pi (Official Audio) MP3

  Official Audio by Zaimina Vasjari Facebook - https://www.facebook.com/ZaiminaVasjari.

  Tags: zaimina, do pi, vasjari, 1 me 6, facebook, i kom, po ta dija, flori ke, flori mumajesi, trupin e ke, new, music, video, 2014, flori mumajesi 2014, Official, flori trupi e ke, flori e ke te bukur, flori trupin e ke te bukur, me zemer, pa jete, next, playback, dashuria, flori kaos, lule, flori 2po2, gjithe, jeten, elvana, gjata, disco, me ty, afer dhe larg, a ke ti zemer, kudo qe jam, elvana kaos, disko, elvana mc kresha, 1990, elvana 2po2, beso, rmx, klajdi, haruni, evi, reci

 • Best FEMALE - Zaimina Vasjari - ZHURMA SHOW AWARDS 8 (2012)

  Best FEMALE - Zaimina Vasjari - ZHURMA SHOW AWARDS 8 (2012) MP3

  All rights reserved © ZICO TV https://www.facebook.com/ZICOTVHD.

  Tags: music tv, zico company, festival, spektakel, celesi muzikor, humor, Kosovo, televizion, albania, Finalja, gjilan, prishtina, tirana, best, new, album, cmimi, tapeti i kuq, red carpet, tallava, popullore, argetuese, balada, hip hop, rep, Zico Company, Edona Memini, Arkiva Shqip

 • ZAIMINA VASJARI PAS SHUM VJEN ME LAGEM

  ZAIMINA VASJARI PAS SHUM VJEN ME LAGEM MP3

  Gazetare:Maki Bajrami Kamerman:Lirak Stublla Montazher:Arianit Halili Vizioni: http://www.prive.al/

  Tags: onairmusic2015, prive, intervista, inteviste, onairmusic, pa, priveja, te, fansa, new, thenat, per, javes, emision

 • Blero ft Zaimina Vasjari - Vec ti

  Blero ft Zaimina Vasjari - Vec ti MP3

  Tags: folklor, muzik, electric, up, shqiptare, folklorike, music, songs, ne, shqipe, albanian, ft, Vizioni Libonia, tekste, teksti, vizioni, shqip, Blero, new, tekst, libonia, make, games, dasma, electronic, gadgets, darsma, game, kang, onair, muzike, onairmusic, muzika, tourism, online, popullore, shqiperia, Vasjari, telephone, oficial, kosovo, album, OnAir Music, albume, air, kosova, beta, song, 2011, 2012, 2013, phone, video, Vec, official, Kaos Jom kon djal i mire, kenget, holiday, on, keng, onairmusic2015, kenge, Zaimina, 20120926, kollazh, albania

 • GOLD AG FT. ZAIMINA - FOREVER [Audio]

  GOLD AG FT. ZAIMINA - FOREVER [Audio] MP3

  [email protected]: https://facebook.com/GoldAG.Legend [email protected]: http://instagram.com/arianagushi1986 [email protected]: http://anani-ag.com/

  Tags: air, official, gold ag zaimina, electric, Omnia, new, holiday, Kaos Jom kon djal i mire, on, FOREVER, game, gold ag zaimina forever, tourism, beta, telephone, ZAJMINA, electronic, phone, shqip, FT, Onair, make, up, ne, onairmusic2015, games, VAJSARI, AG, music, 2012, 20120926, 2011, online, album, GOLD, Audio, OmniaMedia, oficial, gadgets, onair